Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 20.05.2020 21:28
#2927

→ Tah 682

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„To není zrovna snadný úkol.“ poznamenal Garyn, „Udělám co bude v mých silách. Jen se nesmí mladý hrabě vystavovat zbytečnému nebezpečí a pokud možno by se měl obklopovat jen těmi nejvěrnějšími, a především lidmi které zná. Caesarovým zarytým stoupencem může být totiž kdokoliv.“

Po příchodu do přístaviště jsi zamířil k zapisujícímu kvestorovi, promluvil k němu a sdělil mu, jak si má počínat se zajatci.
„Přání je to hezké.“ kývl hlavou, „Ale já je propustím teprve tehdy až mi to dá rozkazem někdo z mých nadřízených.“ koukl střídavě na tebe a na Garyna, „Nemohu poslouchat rozkazy kdekoho kdo projde kolem. Byť jste třeba tohle přání slyšeli z úst samotného hraběte.“ Garyn se nadechoval, že podpoří tvá slova, ale byl záhy umlčen, „Ale pokud vás to uklidní, prozatím jim nebude zkřiven ani vlásek.“ zakončil téma ohledně zajatců.

„Jméno mi nic neřekne.“ zakroutil hlavou kvestor po krátkém přemýšlení, „Neznám zdejší občany. Ale jestli je to čarodějka, jak říkáte. Tak bude držena uvnitř támhle toho hostince.“ ukázal na Caesarův hostinec v němž se před bitvou LaRouchová ukrývala.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Elanya kývla a neodporovala ti, když jsi navrhl opustit mrtvý les a porost v němž tolik trpěla. Znovu jste se tak drali srze uličky mezi mrtvými stromy a následně skrze mrtvý pro Elanyii nepříjemný porost.
„Nic neobvyklého.“ pokrčila rameny, „V mrtvém lese je kupodivu mrtvo. Hodně mrtvo.“ dodala s mírným úsměvem, „Co jsi objevil dole tak zajímavého, že ses tam zdržel takovou dobu?“ zeptala se zvídavě, „Jen prosím doufám, že jsi tam nepotkal další úchylnou oživlou mrtvolu, které bys vyprávěl o jisté altmerské panně, které by mohla oddaně sloužit.“ podívala se na tebe, „Protože já už bych opravdu dalšího magora na pozlacené věci nerozdýchala.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy