Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 24.11.2019 21:36
#2693

→ Tah 602.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sarako
„Ještě počkejte.“ zastavil tvůj odchod Palagán, „Jestli to potřebujete nutně vědět, tak odcestujte do Morrowindu a informujte se přímo na pobočce cechu.“ poté se podíval na hůl, „Není to Bothielina hůl, pouze mi ji před lety okradla. Vaší Theře stejně jako Bothiel nemohla nikdy propůjčit svoji plnou moc, protože jim nepatřila. Ebonitová hůl je trošku odlišná od ostatních ‚obyčejných‘ magických holí.“ poté se odmlčel, „Nad vašimi také, mějte se.“ rozloučil se s tebou nakonec a vrátil se zpět do vedlejší místnosti.

Když jsi vyšel ven ze sídla stále jsi viděl netrpělivě přešlapující Loru s Lexem jak sledují léčivé procedury Vity. Dlouho ses nezdržoval a pokračoval ke svému koni, překonal jsi vysokou trávu a dostal se až na okraj lesa kde na tebe čekal tvůj uvázaný kůň, který pohodil hlavou, když tě spatřil přicházet.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Sešel jsi s hněvem ve tváři ze schodů a snažil se vyhledat mága, který by tě mohl zbavit vlivu Mohyly duší, ale marně. Válečníci, kteří se nacházeli v sídle Appia Viciho nebyli schopni jediného smysluplného slova. Procházel jsi kamenné domy, zdali nenalezneš někoho schopného slova, ale marně. Většina domů byla prázdná, krom kamenného nábytku a sem tam nějakého úlomku či pozůstatku kostí i si v nich nic zajímavého nenalezl. Teprve až poslední dům byl jiný, dveře měl otevřené dokořán a v chodbě, která spojovala dvě další místnosti s východem se nacházel poklop, který vedl kamsi. Byl však zamčený zámkem. Další dveře, které vedli do místnosti byly rovněž zamčené. Poslední dveře byly otevřené a vedli do studovny, která nejspíš patřila mágovi. Kamenný stůl byl v obklopení různých písemností a poničených knih, které se nejspíš mág snažil přepisem zachránit. Také zde bylo několik kamenných knihoven, které byly plné již přepsaných knih. Neušla ti ani přítomnost nemrtvého kostlivce, který jako jediný nebyl nijak ozbrojený a poctivě zametal kamennou podlahu koštětem. Občas se přitom zastavil, rozhlédl kolem sebe a opět pokračoval.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SuperHunterCZ
Gerrick přikývl a pokynul ti odchodu. Odešla jsi z komnaty a konfrontovala čekajícího Stormia. „Ano. Můžeme jít.“ přikývl a dal se do pohybu, ruce přitom sevřel za zády a kráčel napřímenou chůzí. „Nejprve vám ukáži vaše ubikace.“ řekl následně a dovedl tě až do větší komnaty kde bylo vyskládané dostatečné množství postelí, aby to pokrylo současný počet přítomných válečníků. „Tohle lůžko bude vaše, truhla rovněž.“ dodal a nohou zlehka kopnul do truhly umístěné před lůžkem téměř v rohu místnosti. Klíč od truhly byl zasunutý v klíčové dírce. „Ten si být vámi vezmu a neztratím ho. Také doufám, že je vám známo, že netrpíme žádné krádeže ani nějaké naschvály mezi vojskem. Jsme tu, abychom důstojně reprezentovali naše zájmy, zájmy našich nadřízených a samotné královny.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy