Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 12.01.2019 22:15
#2317

→ Tah 470

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Zakroužkoval jsi správné odpovědi, listinu vložil do obálky a vyčkával dalších pokynů. Selena sebrala obálky a podobně jako u předchozí zkoušky i zde si obě profesorky obálky rozdělily. Následovalo ticho, které bylo věnováno jejich pročítání. Ticho přerušilo až klepání a následné vstoupení Císařského mága, který byl přítomen i na zahajování. Kráčel rychlejší vznešenou chůzí.
„Drahé kolegyně...“ oslovil dvojici profesor ihned jak dostal příležitost, „Rád bych mluvil s vaším studentem, Škorpiasem. Test už má, jak vidím napsaný. konstatoval, když spatřil prázdnou lavici, „Můžete na chvilku?“
„Může. Testem prošel.“ přikývla Fairwen Spellorová a odložila opravený test stranou. Císařský mág se pousmál a pokynul ti ať ho následuješ na chodbu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sarako
„V tomhle sídle krom mých studentů, několika kolegů a hrstky služebnictva, které se stará o chod sídla nikdo jiný nežije. Nejsme tu vystavováni nebezpečí... takže služby vašeho meče pravděpodobně nevyužiji.“ odpověděl ti Taros bez jakéhokoliv rozmýšlení, „Ale pokud toužíte po nějaké práci můžete sjet z hor, vojsko Shornhelmského království hledá žoldáky, kteří by bojovali v probíhající válce o nárok.“ odmlčel se, „A své žoldáky platí bohatě. Službu byste také mohl zkusit u našeho barona, ale ten... U něho bych vám nejspíš službu nedoporučoval. V posledních letech je hodně výstřední a bohatstvím také zrovna netrpí.“ následovala opětovná pauza.

„Byl bych radši... kdybyste byli od sebe co nejdále. Nechápejte mě špatně... nemám nic proti vašemu vztahu nebo tak něco, opora během léčby by mohla být přínosná, ale také rozptylující, a to si nemůžeme dovolit.“ začal, když jsi se zmínil o ubytování, „Nejlepší by bylo kdybyste tu svou milovanou nechal a na nějaký čas se vzdálil. Jakmile bude léčba dokončena buď vás sama vyhledá anebo vám zašlu zprávu.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy