Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Aurelius dne 12.01.2019 12:28
#2314

→ Tah 469

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Scorpioncz
Poděkoval jsi a vypravil se o patro níže. Sešel schodiště a zamířil do učebny do níž byly dveře otevřené. Serana už seděla na svém místě, a to samé se očekávalo i od tebe. Usedl jsi na své místo a vyčkával. Přítomné zde byly pouze dvě profesorky, altmerka Spellorová a bosmerka Benochová. Zpozoroval jsi na stole dvojici obálek, které byly podobně jako u předchozího testu zapečetěné, ale obě profesorky nejspíš jejich na rozdíl od Palagána a Talara znaly.

„Myslím, že můžeme začít Fairwen.“ řekla Selena, která kouzlem zavřela dveře a přenechala slovo zkoušející.
„Nějaké zkoušky už máte za sebou takže už určitě víte jak to celé funguje. Historie Tamrielu je osvobozena od praktické zkoušky, protože v ní není co předvést. Svoje znalosti předvede v tomto testu a krátké slovní rozpravě, která bude následovat.“ zahájila krátký monolog Spellorová zatímco Selena vyrazila rozdat obálky s testem. „V testu je celkem šest otázek, některé mají možnosti jiné bohužel ne. Abyste uspěli musíte se vyvarovat více jak dvěma chybám. Pusť tě se do testu.“ vybídla vás na závěr.

Stejně jako při předchozím testu i teď si rozloupl pečeť a vytáhl pečlivě srovnaný papír s testem, rozložil a začetl se do něj:

Test - Historie Tamrielu

„Snažili jsme se vybrat jednoduché otázky, které byste mohli znát, protože některé jsou velmi aktuální a některé jsou naprostým základem.“ přispěla ještě krátce Selena a poté se dala do tichého rozhovoru s Fairwen.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sarako
Přistoupil jsi k Theře, chytl jí za ruku a podíval se jí očí. Promlouval jsi k ní, poslouchala tě a hleděla ti do tváře. Rukou tě pohladila po tváři a přesunula svůj zrak na dvojici dunmerů.
„Ano... Chci to podstoupit.“ přikývla několikrát a pak se podívala zpět na tebe. „Jestli je možnost... Abych byla opět normální a mohla žít normálně tak to chci podstoupit.“
„Nechám vám připravit pokoj.“ pousmál se Taros, „Zároveň vás ujišťuji, že jste tu v bezpečí. Jsme daleko od probíhající války, bdícíh i zraku Císařských mágů, který jsou momentálně zaměstnáni problémy v Imperial City a protiuniverzitním tažením.“ odmlčel se, „Protože spousta metod léčení, výzkumů a celkově to co tu provádím já, moji studenti nebo kolegové je lehce nahraně s přesvědčením některých magických institucí, ale o tom vás asi Releth informoval než vás sem vzal.“

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neodpovězené tahy