Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 05.01.2019 21:38
#2303

"Jasně, raději se napiji, ať jsem lépe připraven." Řeknu a také si jeden připravený lektvar hned vychlemtám. Potom se přesunu zase doprostřed cvičiště a začnu čarovat.

Nejprve se obalím ledovým pláštěm, načež před sebe, mezi mě a ožehnutou figurínu, vyvolám ledovou stěnu. Na ledovou stěnu vystřelím do trojúhelníkového tvaru dva ledové hroty a jeden ledový oštěp, načež mrazem udělám okolo zapíchnutých hrotů kruh. S trochou představivosti vznikne divící se obličej. Jen co se stěna rozpadne a s ní i můj výtvor, vyčaruji pod figurínu ledovou runu. Pak si prokřupnu záda a udělám kombinované kouzlo ledového pláště s ledovým hrotem, který pošlu do runy, abych jí aktivoval. Dám si další z elixírů, abych doplnil svoji magickou energii a jeden si zrovna vezmu k sobě na později. Pustím se do poslední části kouzlení, do magie blesků.

Jako první začnu dělat část s jiskřením. Dám před sebe znuděně jednu ruku a začnu kouzlo sesílat. Jednou si mezitím zívnu, protože to je otravná část zkoušky. Potom do sebe nakopnu lektvar many, abych byl zcela připraven na své další představení. Nejprve se obalím bleskovým pláštěm, načež vyčaruji po ožehnou a zmraženou figurínou bleskovou runu. Potom stále v objetí blesků z pláště vyčaruji dva řetězové blesky a přinutím je trefit určené figuríny, načeš jeden z nich zakončím posláním do runy, abych jí aktivoval. Hned po vyšlehnutí runy hodím jen tak dva blesky do každé z rukou figuríny a jen co se vybije bleskový plášť, tak vystoupení zakončím vyčarováním stěny z blesků v co nejkrásnějším kruhu okolo mě.

Upravil/a scorpioncz dne 05.01.2019 22:21