Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Tondulin dne 22.10.2018 22:08
#2261

"Vy dva už jste ukázali vaši silnou stránku, mysl a hrubou sílu, teď je čas na mojí specialitu - kecání." Pomyslím na svoje společníky a naznačím ať to nechají na mě. "Přeji pěkné odpoledne kolegové." Začnu velice pozitivně naladěně a dám obě ruce do vzduchu na znak toho, že nemám zbraň a poté si opatrně sundám přilbu. "Aedan jméno mé, možná mě někteří znáte pod přezdívkou... Lovec špičatých uší nebo také Carwenin mazlíček "Mrknu na přítomné dámy, budu se snažit aby to co říkám vyznělo opravdu jako bych to myslel vážně, i když v duchu se budu smát na celé kolo.

"Jsem elitní velitel odboje, tohle je moje speciální jednotka. Čekáme tu na Thalmorský karavan, osoba co v něm jede musí zemřít. Proto prosím odstupte zelenáči a nechte tuhle práci na profesionálech, dnes jsem už získal hlavu toho odporného prasete Gaenora. Tenhle útok bude už jen taková závěrečná třešinka za dnešním dnem." Trochu namyšleně se zazubím a začnu pokračovat na našem plánu, jako bych si elfů vůbec nevšímal.

"To je dobrý nápad Garmine, já vždycky věděl že ty jsi třída, trochu mi to připomíná rukopis legáta Třísky s jeho taktikou vtipně nazvanou: Dělej že dostáváš." Zasměju se vzpomínajíc na staré dobré (imaginární) zážitky v legii.