Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Tondulin dne 20.06.2018 23:30
#2043

"Dočkej času jako husa kvasu Garmine. Já dělám věci po svém, zastav vůz až budeme na dohled města prosím." Dám mu svůj nejcharismatičnější úsměv a počkám, dokud nezastavíme. Až se naše kola dotočí tak seskočím z vozu a počkám až všichni vylezou ven.

"Náš útěk z vězení zde skončil velevážení. Teď máte na výběr z dvou možností, buď nasednete do tohoto vozu a pojedete si vstříc svému osudu a budeme se muset rozloučit. Ti z vás kdo však mají trochu chuť se našemu milému Thalmoru pomstít nebo mi projevit vděčnost za osvobození nebo snad si jen užít trochu svojí krvelačnosti." Podívám se na orka. "Můžete jít se mnou, hodilo by se mi pár schopných lidí na víc, společně s Belwen jsme měli úkol zabít někoho důležitého. Ona teď jaksi není schopná svůj úkol dokončit a věci se trochu zkomplikovali. Ale já hodlám svůj úkol splnit a taky to beru tak trochu jako osobní odplatu za to že mě zavřeli." Usměju se. "Samotné varování odboje nemá smysl, nejspíše jim už došlo že nás zajmuli, když jsme se nevrátili a odboj už v těchto chvílích přesouvá základnu o které Belwen věděla, teda myslím že naše velitelka není žádný hlupák a ví co se stalo. A navíc zabíjení zní jako větší zábava, takže kdo jde se mnou do toho?" Zeptám se a počkám jak se každý z nich rozhodne.

"Jinak samozřejmě mi nikdo z vás už nedluží, pokud se rozhodnete odjet je to čistě vaše volba a nebudu vám to mít za zlé." ještě rychle dodám než se začnou rozhodovat.