Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 09.06.2018 09:33
#1995

Zakašlal jsem, když jsem přišel k sobě, načež mě zabolelo v zádech. Z hněvu a zuřivosti zbyl jen uhlík doutnající v mém nitru. Už mě nehnala jen touha po pomstě a krvežíznivost. Bylo to jako probudit se ze zlého špatného snu. Zase jsem mohl mohl myslet racionálně, i když to bylo těžké s bolestí hlavy. Zvonilo mi v uších a slyšel jsem křik z okolí. Svůj stav jsem zjistit nemohl, protože se bohužel nikde okolo neválelo zrcadlo, a stejně jsem viděl mlhavě.

Rozhlédl jsem se po hostinci a teprve teď si začal uvědomoval co se vlastně stalo. Skoro všechno, co jsem dělal ve svém předchozím stavu, se nakonec otočilo vůči mně. Bariéra stále drží, nic nebylo tak silné, aby jí prošlo. Altmerka tam stála a snažila se z posledních sil udržet svojí ochrannou bariéru a šeptala něco o holi. "Jaké štěstí, že ji tu zrovna mám ..." Zkusil jsem se lépe posadit, ale bolest hlavy a zad mi to moc dobře v tuhle chvíli nedovolovaly.

Natáhl jsem ruku k holi, která byla momentálně jen kousíček z dosahu a seslal na ní telekinezi, abych ji dostal zpod stolu. Když byla výše, přidal jsem i druhou ruku, protože jsem chtěl mít v kouzle jistotu a začal jsem tu hůl posílat k altmerce. Celou dobu jsem se ji snažil držet za altmerkou, nebo alespoň jejím štítem, protože jsem se bál, aby si toho ten psím jménem pojmenovaný Gart nevšiml a neměl možnost mi ji vytrhnout z rukou. Přesunul jsem jí vedle ruky altmerky a nechal jí tam pevně levitovat do té doby, dokud si ji altmerka nevšimla ...