Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 20.05.2018 11:44
#1979

"To se asi budete muset pozeptat jeho altmerský společnice." Naznačil jsem hlavou směrem ke stolku, kde se předtím domlouvala smlouva nebo prostě to co se tam probíralo. Docela jsem nevěděl co si počít, protože mi předtím ohledně mnicha snad ani nedala žádné instrukce.

"A stejně se naše dohoda týkala jen jí ... jenže to určo kdyžtak přehraje tak, abych musel chránit ji, protože bude ona chránit mnicha ... eeeh zapeklitá situace." pomyslel jsem si. Nahlas jsem však jen podotkl, "Protože i kdyby vám ho celá hospoda vydala, stejně se za něj může postavit ona. Víte jak by to potom následovalo ... vypálili by jste pár kouzel a vzhledem k tomu, že jste tu asi ještě míň populární jak skřeti, tak by jste stáli asi proti velké přesile. Neberte to jako výhružku, jen konstatování skutečnosti." pokrčil jsem rameny a ustoupil o krok dozadu, aby pořádně viděl na altmerku a mohl si s ní řádně pokecat.

Můj plán však zatím zůstal stejný. V případě něčeho nekalého jim vysvítit oči a loktem do břicha. "He he, docela mam chuť si to jen tak zkusit a vidět jeiich reakce na tolik zjištění během tak malé chvíle hehe ..." pomyslel jsem si.

Upravil/a scorpioncz dne 20.05.2018 11:44