Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal scorpioncz dne 30.04.2018 14:32
#1956

"Fakt příbuzného? A koho? Třeba ho znám, na univerzitě jsem párkrát byl." Ožil jsem, ale vzápětí se odehrála scénka, která se mi vůbec nezamlouvala.

Tohle by mi zhatilo plány přijít a klidně odejít ... takže co s tím můžem udělat ... třeba maličkatá iluze by nemusela vadit ... V nastalém zmatku jsem si nenápadně připravil kouzlo "radost" a obešel přívětivého žoldáka, abych se dostal blíže k naštvanému.

"No tak, však tahle dívka tu bude za hodinu, zítra a nejspíše i za týden. Takže proč si dělat problémy? Jestli jsi drsňák, tak jí to ukaž jinýma způsobama, než šarvátkou se žoldnéřem. Ženský srdce si definitivně nezískáš bitkou a ničením její vlastní hospody." Promluvil jsem k hochovi tak silným hlasem, aby to upoutalo pozornost všech. A zatímco ostatní upírali pohled na něj, jak se zachová, nenápadně jsem použil připravené kouzlo na naštvaného žoldáka doufaje, že to zklidní, nebo úplně vyruší jeho zlost. "A pokud vám tak hrozně jde o místo u baru, tak si někdo klidně vezměte moje, stejně jsem se chystal si protáhnout kosti."