Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hrozba III.

Přidal Sarako dne 22.01.2017 21:33
#896

,,V to doufám též. Každopádně jste jako mistr krejčí dostál svého jména." dodám a odsypu krejčímu slíbenou sumu dvě stě zlaťáků, nechám si šaty zabalit a se slovy: ,,Nechť Vám je Osmička nakloněna." opustím jeho krám a zapadnu do jedné z postranních uliček, kde si uložím přilbu i nárameníky do torny k zabaleným šatům, přetáhnu si roucho přes kroužkovou zbroj a natáhnu si kápi (abych působil dojmem jednoho z bdících) a poté vyrazím mírným poklusem najít nějakou dvoučlennou hlídku legionářů.

Až na ně natrefím, zvolám: ,,Hej, vy dva, nemohli by jste mi prosím pomoci s mým bratrem? Je zraněný a potřebuji ho dostat na bezpečnější místo. Svou magickou sílu jsem již vyčerpal, a při Stendarrovi ho tam nemůžu takhle nechat."

Pokud zareagují na má slova a půjdou za mnou, zavedu je do postranní uličky o kus dál a při první příležitosti uštědřím jednomu z nich zásah do obličeje kopem z otočky (asi tak jako Chuck Norris) a tomu druhému plivnu do obličeje, následovaný kopancem do rozkroku. Poté mu přiložím meč ke krku a položím mu otázku: ,,Kde najdu tělo té rudovlasé dunmerky, co mě doprovázela? Bělo-zlatá věž, císařské vězení, nebo tábor Luciových legionářů? Stojí před tebou někdo, kdo se dneska dostal ven z císařského vězení a ten někdo má dnes velice špatnou náladu." přitom si volnou rukou sejmu kápi, abych potvrdil svá slova ,,Mluv a nezkoušej žádný hlouposti!"