Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Tak trochu na ruby

Přidal DanielV8 dne 23.10.2015 19:26
#2

ČÁST 1.

Bylo zrovna 22:38 hodin, když Elizabeth Woodová právě praskla plodová voda. Začala neuvěřitelně křičet a vzbudila i svého přítele Sama Parkera, který v tu chvíli přiběhl ze schodiště dolů. Sam ani na vteřinu neváhal a popadl mobilní telefon a volal záchranou službu. „Dobrý večer, prosím Vás, má přítelkyně zrovna rodí! Potřebuje okamžitý převoz do nemocnice!“ Dispečerka se slovy: „Je mi to velice líto pane, ale momentálně nemáme žádné výjezdové záchranné vozidlo. Kontaktuji nemocnici v Leindstocku, aby k Vám okamžitě vyrazili.“ Sama moc nepotěšila. „Tak to tam radši doběhneme sami, takhle dlouho čekat nemůžeme!“ Řekl Sam, zavěsil a popadl Elizabeth za ruku. Pár okamžitě vyběhl z domu. Nemocnice odsud byla necelé 2 bloky.

Když byli už za prvním blokem, Elizabeth náhle zastavila se slovy, že už nemůže běžet dál. Pár tedy zastavil. „Rodím!“ Náhle vykřikla Elizabeth a sedla si na zem. Opřela se o zeď a vyhrnula si sukni a stáhla si spodní prádlo. Sam si sundal bundu a dal jí Elizabeth pod nohy. Po nějaké době uviděl hlavičku. Nezpanikařil a začal děťátko opatrně vytahovat. Elizabeth řvala, co jí hrdlo dovolilo. Zdejší psi z ní byli pěkně nervozní. Štěkali, co to jen šlo. Když děťátko bylo po bříško venku, vše najednou ztichlo. „Elizabeth? Elizabeth!“ Elizabeth byla mrtvá.

Plakající přítel nad mrtvým tělem přítelkyně velice truchlil. Pak si uvědomil, že v ruce stále drží děťátko. Svou povinnost dodělal. Vytáhl děťátko a pupeční šňůru přeřízl kapesním nožem, který nedávno dostal od svého kamaráda. Děťátko bylo na světě. Sam si následně sundal mikinu a dítě do ní zabalil. Položil k matce a smrt své přítelkyně neunesl. Podřízl si krk.

Upravil/a DanielV8 dne 25.10.2015 11:19