Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství osmé

Přidal BadWolf dne 09.04.2017 20:08
#765

Yup, probably it is :D:D

Nicméně jsem dokoukal 3. a 4. sérii, a musím říct, že se to o dost zlepšilo. Není to Avatar, ale je to setsakra fajné show (jenom prostě budem ignorovat že se druhá série kdy odehrála, ok?).

3. série byla dost pohodová, svým způsobem. Red Lotus čtyřka byla docela badass (LAVABENDING?! - btw, když ten týpek řekl Bollin'ovi že uhádl 2 ze 3, zajímalo by mě který dvě myslel B)). Nový airbendeři byl taky fajné nápad. Oh, and I so ship Opal & Bollin' (jup, budu mu tak říkat až do konce světa :D). Narozdíl od všech ostatních sérií mi taky přišlo, že tahle nebyla rushnutá. Možná protože v ní toho tolik nebylo. Oh, a taky se mi líbil návrat Dai Li. Mám pro ně slabost (inner Azula intesifies). Korra se taky začala hezky vyvíjet jakožto postava, což pokračuje ještě líp v další sérii.

4. série na to krásně navázala. Začátek byl skvělej, prostředek asi taky, ke konci to teda trochu pokulhalo (upřímně jsem doufal že se Kovira objeví s něčím jiným než jen se špatně animovaným obřím mecha-suitem...). Zaheerův comeback byl fajn (škoda že Amon už je mrtvej a žádnej dostat nemohl :| I really miss that charisma.). Varrick je oficiálně lepší jak Tony Stank (a za tím si stojím, ten týpek je ten nejlepší génius jakej se kdy zrodil... btw, chci vidět ten jeho novej mover :D). Toph cameo bylo narozdíl od chudáka Iroha (Ira? Irha?) vcelku fajn. I missed the "twinkletoes". Bollin' se nám hezky vybarvil, Mako už mi vůbec nevadí, ten princ byl taky fajn. Asamino smíření s otcem bylo pěkný. Prostě fajn poslední série.

Jo a co je s tím, že si lidi stěžujou na to, že Korrasami bylo nepřirozený a rushnutý? Ve třetí sérii bylo utuženo jejich přátelství a byli tam náznaky toho, že Asami a Korra si navzájem dost věří, to pokračovalo ve čtvrtý sérii, a jejich vztah teprv začal na konci poslední epizody, a ani nebyl vyslovenej? Jak je tohle sarka rushnutý? Původně jsem byl ohledně Korrasami skeptickej (protože... ehm ehm... osoba mých *cough* zájmů *cough* *cough* o tom samozřejmě věděla už pěkne dlouho... ehm ehm...), ale ty poslední dvě série to podle mě zvládly dobře.

Brzo si udělám ten novej podpis (asi zítra)... but first...
ONTO FANFICTIONS! YIP YIP!