Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Jak získat pozornost draka?

Přidal Leonidasss dne 20.11.2011 15:58
#1

Před chvílí jsem procházel kolem rozbořené věže Nilheim a z ničeho nic se vidím, jak v dáli letí drak mým směrem. Letěl ke mně a pak se otočil a začal dělat velké kruhy kolem toho ostrůvku co je poblíž věže. Vystřlílel jsem po něm asi 500 šípů, snažil jsem se získát jeho pozornost více než hodinu, ale nic nepomohlo. Drak si pořád kroužil a když jsem šel na ten ostrůvek, kolem kterého kroužil, tak dokonce odletěl úplně mimo můj dosah.
Je zde nějaký způsob jak upoutat drakovu pozornost ? Pročítál jsem si teď internet, různá fora atd. a nejsem jediný, kdo s tím má problém. Rady jako ,,vběhni pod něho'' mi tady bohužel nepomůžou, protože dělá obrovské kruhy a je velmi rychlý, takže dostat se v určitý moment pod něj, byť jen na sekundu, je nereálné. Stejně tak nereálné je ho trefit aspoň jedním šípem.
Draka jsem v kompasu neměl označeného červeně jako nepřítele, když jsem se však v jeho blízkosti proměnil ve vlkodlaka tak najednou začala hrát epická hudba a drak se v kompasu objevil jako červená tečka. Nic se však nezměnilo, pořád si kroužil to svoje, až nakonec hudba dohrála a tečka z mapy zmizela a drak vesele kroužil dál. Vůbec se nezastavuje, na nic neútočí, lítá strašně vysoko.
Na závěr jsem natočil i video
YouTube Video

Nějaké tipy ?

Upravil/a Leonidasss dne 20.11.2011 15:59