Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Zeman samoty po vítězství bouřných hávů

Přidal Michalizer dne 23.08.2015 14:18
#1

Ahoj, prosím vás, udělala jsem všechny questy v samotě (potemu, bardy a vrácení toho rohu do svatyně), potom jsem vyhrála válku za bouřné hávy a až teď si koupila barák a chtěla se stát zemanem. s barákem nebyl problém, ale elisif se semnou nějak odmítá bavit. Už jsem zkoušela setstage favor252 a a taky si zvednout relationship s elisif na spojence přes konzoli (pry po obsazeni města spadne vztah mezi hráčem a jarlem na bod mrazu) ale bez úspěchu. Ještě jsem zkoušela mluvit s Brylin či jak se jmenuje ta osoba sedící s elisif v modrém paláci, protože kdosi psal, že je něco jako mluvčí za bouřné hávy po dobytí města, ale ta nemá žádný dialog. S elisif se dá řešit jen co teď bude dělat a jestli se stále chce stát královnou skyrimu. Tak jestli by měl někdo nějaký tip co s tím, nebo jestli to vůbec nejde a mám smůlu? Ještě mě napadlo, že by se to dalo nějak udělat přes ulfrika, když je město prakticky jeho.
Díky za jakékoli rady.

Přidal MightRider dne 23.08.2015 19:56
#2

Máš originální hru?

Myslím, že přes Ulfrika to rozhodně nepůjde. Ten v Samotě nemá moc velkou moc. Jediná država, ve které tě může Ulfrik udělat zemanem, je ta jeho.

Přidal Starec dne 23.08.2015 20:22
#3

Elisiv sa s tebou o tom už nebude baviť, ak si si zvolila bouřné hávy, nemá na to vplyv. V Samote je ešte veľa úloh, kde môžeš pomôcť niekomu, (fakticky si ešte nikomu nepomohla, okrem Elisif - vrácení toho rohu do svatyně) len sa správne treba pýtať, oslovuj každého. Dokonca ak sa dobre pamätám aj jedno dievčatko ťa požiada o pomoc pre svoju matku. Pýtaj sa, pomáhaj, potom ti to asi nabehne.

Aj MightRider ma z časti pravdu, Ulfrik je samovládca a myslím, že mená na to právo. Elisef a pár jej stúpencov neskôr uvrhne do domáceho vezenia v pivničných priestoroch. Tak asi máš smolu, že si bojovala za bouřné hávy.

Upravil/a Starec dne 23.08.2015 20:49

Přidal Michalizer dne 27.08.2015 12:16
#4

Největší problém vidím v tom, že v deníku nemám ani ten quest na to pomoct lidem. Tak si nejsem jistá, jestli mi plnění úkolů nějak pomůže. Ale ještě zkusím.

Přidal Michalizer dne 27.08.2015 12:39
#5

Tak zajímavý poznatek. nevím proč, ale když seděla na trůnu, tak dialog jestli je tu ještě něco co potřebuješ můj jarle neměla, ale teď jsem ji čirou náhodou zastihla v její ložnici, mimo to, že se ke mě najednou chovala hezky měla aji potřebný dialog. Takže hotovo. Vidím to na dvě možnosti. Buď se po válce v soukromí k hráči chová jinak (ono u toho trůnu je vlastně kopa jejich nepřátel), nebo ten příkaz setrelationship co jsem zadávala předtím nefunguje hned, ale je potřeba počkat/vyspat se/teleportovat se atd. Každopádně děkuji za reakce.