Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Vyhoštění z Temného Bratrstva

Přidal sirPavoucek456 dne 01.08.2015 07:19
#1

Tak jsem si zase zahrál Oblivion a řekl jsem si, že se přidám k Temnému Bratrstvu... No... když ke mně přišel Lucien Lachance tak jsem chtěl zkusit jestli se dá zabít (přes konzoli)... následovalo první vyhoštění *god* nuže, když jsem se dostal do svatyně tak jsem zabil jednoho strážce (chtěl jsem totiž podruhé tu OP dýku kterou dostanete z toho ducha Sithise abych ji mohl prodat... to jsem nevěděl že prodejní cena je 0 septimu :D), to jsem taky nevěděl že při třetím prohřešku už vás vykopnou, naštěstí už jsem blbosti nedělal a věnoval se branám do Oblivionu a takovejm těm věcem kolem toho. Když jsme bránili Brumu a čekali na otevření velké brány, tak mi to při zabíjení dremor, rarachů a artonachů z ničeho nic napsalo, že jsem se provinil proti Cechu zloděju I proti Temnému bratrstvu, ovšem jelikož já jsem nevěděl že už mě nechtějí tak jsem si s tím nedělal hlavu, takže jsem dojel hlavní questovou linii a pak si řekl, že bych mohl pracovat pro Temné bratrstvo... tam mě už nechtěli, tak jsem šel spát... duch nikde... pak jsem si to vygooglil a zjistil že to je v pr*eli... neví někdo co s tím, třeba nějakej cheat na to aby mě měli rádi nebo na restartování ůkolů JEN pro bratrstvo, protože načítat zpátky se mi to vážně nechce... :(

předem děkuji za jakoukoliv radu

Přidal Adrian_S dne 01.08.2015 14:25
#2

Má rada: Nedělej blbosti a načti si hru znova... popř. začni od začátku..

Já cheat na restartování prohřešků a takových blbostí neznám, takže... nemůžu ti říct..

Na tohle dávej bacha!!! Stačí se 2x nějak prohřešit a jseš v háji! (To samé v Cechu bojovníků, Mágské univerzitě i Aréně)! Jakmile tohle uděláš 2x, pak už se tam nikdy nedostaneš!

Přidal sirPavoucek456 dne 02.08.2015 00:26
#3

škoda... tak asi pak začnu odznova:|
jo a taky mám problém s ovládáním, mám to tam divně nastavený (např.: E - skok; mezerník - aktivovat; F - vytasit zbraň atd...) a když si to přenastavím tak po ukončení hry se mi to automaticky vrátí na to původní nastavení, neví někdo co s tím?

Přidal Adrian_S dne 02.08.2015 00:28
#4

To jako vážně? A dáváš "uložit" ono nastavení? Nepřeklikneš se náhodou na "výchozí"??

Protože jinak nemám tušení... Mimochodem... Originál nebo warez? (proč mám takový tušení, že to smrdí warezem?)

Přidal sirPavoucek456 dne 02.08.2015 03:12
#5

dávám uložit :D a tušení máš taky správné... ale kámoš si to taky nawarezil (kdysi dávno) a on ten problém nemá

Přidal Adrian_S dne 02.08.2015 03:37
#6

V tom případě promiň, ale nemůžu ti pomoct.. Pokud máš warez verzi, tak ta může obsahovat chyby, na které není řešení.. To samé platí i u Skyrimu, pokud máš staženou verzi..

Osobně... nemám tušení, a to mám originálku, ale... zkrátka.. tady asi nepochodíš..

Přidal Thief dne 03.08.2015 16:36
#7

Mám originálku a takéto veci mi vôbec nerobí... Asi máš veľmi hlúpu verziu wárezu.
Skôr by som chcel - pozor, nasleduje spoiler -

-------------


Neviete, či niečo také neexistuje, aby sa niekde objavil a tam bol? Stačí mi, že v tej hre bude reálne fyzicky, nemusí mi dávať úlohy :D