Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Open games

Přidal Adrian_S dne 06.06.2015 15:29
#14

Lord Rade napsal:
Návrat do budoucnosti jsem neviděl. Ta Aréna se objevovala tím, že sis přečetl nějaký plakát. Jinak by mě zajímalo, jestli jsi vyřešil tu záhadu s přepadeným konvojem. Lokace se zobrazila snad po tom, co ses dobyl do jednoho bunkru... Možná je ten quest neřešitelný a tvůrci tě jen tahají za nos.
Já tu hru hrál na takovým kompu, že mi celá hra šla strašně pomalu, takže jsem u toho strávil asi dvojnásobek času, ale nemohl jsem si pomoct :D Byla to snad úplně první RPG hra, co jsem hrál, tak mě tam kromě samotného postapa uchvátila možnost voleb.


Škoda, žes neviděl ten film.. Úžasnej.. :D Se na něj podívej, je fakt dobrej.. Mít doma DeLorean, hmm... :D

Jj, Aréna se ti objevila na mapě, když sis přečetl v přírodě na sloupku plakát. Pak je ještě jedna lokace, kterou objevíš, když promluvíš s chlapíkem v Spiritsprings (tomu, kterému opravuješ Ghettoblaster). Oni ti pak řekne, že dlouho se zdržovat nebude, protože ve vedlejší vesnici došlo k přepadení. A objeví se ti nová lokace..

Konvoj jsem nikdy nevyřešil. Prohledal jsem vše možné, rozklikal, co se dalo i prohledal hroby a mrtvoly, ale nepokročil jsem dál.. Ani na internetu není nikde řešení (dokonce i oficiální stránky nic neříkaly... tehdy. Jednu chvíli byly zrušeny.. o.O nevím proč)

Ke Kattosovi: Tady ve Fallu je názorný příklad "zabugovanosti", lokace "Konvoj" totiž nejde nijak vyřešit (během příchodu do této lokace se spustí úkol, abys zjistil, co se tam stalo).