Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Čeština

Přidal Adrian_S dne 04.05.2015 23:58
#3

čus.. Taky jsem s tím měl potíže..

Stáhni si jí odtud: http://cestiny.id...iny-hry_bw

Až si to nainstaluješ, tak to spusť, budeš tam mít 2 možnosti instalace:

1) Originální ENG názvy obchodů, lokací apod., ale rozhovory budou v CZ
2) Vše v CZ

Zaškrtni si to druhé a nech instalovat. Možná, že se tam ještě objeví možnost, jestli instalovat "rozlišování" muže a ženy.. Myslím, že by se to mělo instalovat už samo..

Pak by se ti čeština měla naistalovat sama do cca 20 minut (mě to trvalo 2 hodiny, špatně jsem jí spustil a nefungovala).

Pokud máš originální hru: Až to bude hotový, spusť si "OblivionLauncher", ve kterém se dá: Spustit hra, hrabat v nastavení rozlišení, připojení módů apod.. Klikni na Herní moduly a podívej se, jestli je zaškrtnuto "OblivionCZ". Pokud je, ODŠKRTNI "OblivionENG" nebo tak něco... Tím se ti spustí čeština a už by měla fungovat..

Ale musím tě varovat, nečekej zázraky.. Některé dialogy nejsou přeložené a jestli máš i oba datadisky (Knights of the Nine a Shivering Isles), musíš v některých částech vypnout češtinu, jinak se ti nespustí sekvence, která by tě pustila dál ve hře!! Navíc, v těchto datadiscích vlastně čeština NEFUNGUJE, takže to můžeš vypnout, až je budeš chtít hrát..

Jinak, žádná jiná čeština k tomu není, tohle je jen "laická", od fanoušků vytvořená.. ale já ji používám, takže se neboj, že bych ti poslal něco špatného.. ;)


To Severus: Tím, že si koupí originální hru, se nic nevyřeší.. Teda, záleží, od koho si jí koupí a JAKOU.. Já jsem si taky pořizoval OblivionCZ a poslali mi OblivionENG..
* 4 hodiny instalace, 7 dní problémů -> hra každých 30 minut padala

Upravil/a Adrian_S dne 05.05.2015 00:01