Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Ozzy: KHANŮV NÁVRAT (plná verze)

Přidal nagasadowcz dne 09.04.2015 23:32
#1

Zdravíčko přáteláci!

Nedávno mě jeden ze zdejších uživatelů žádal o pomoc při shánění Khanova návratu, respektive jeho plné verze ve wordu, o které Ozzy mluví v příslušném tématu zde v sekci Váš svět. Tam píše, že zájemci o tento word dokument mu mají napsat PM, jenže naneštěstí na fóru nebyl už asi rok. Jal jsem se tedy Ozzyho kontaktovat ze své moderátorské pravomoce a ecce Ozzy, povedlo se!

Zde předkládám mail, který mi Ozzy napsal:

Ahoj,

Omlouvám se za neaktivitu na fóru, mou spisovatelskou aktivitu utnul nástup na medicínu a trochu se topím v knížkách :)

Každopádně, tady to máš, Khanův návrat je dílo odložené do šuplíku, páč to při mé zpětné analýze neodpovídá moc tomu co jsem chtěl vytvořit, resp. jsem asi "vyrostl" a dle mne je to spíš takové počteníčko pro puberťáky.

Psalo mi už několik lidí že to chce, tak jsem to posílal. Pokud je o to takový zájem, klidně to vystav někde na fóru aby si to mohl každý přečíst/stáhnout.
Tímto taktéž "prohlašuji" že fanfiction z na to může psát kdo chce, stejně tak si z toho cokoliv půjčit. Enem kdyby to chtěl vydat, ať pozmění jména a názvy (mám aktuálně rozepsanou "dospělejší" verzi fantasy, odehrává se to v propracovanějším universu Khanova návratu, ale skoro na to te´d nemám čas, jednou to chci vydat, tak aby pak nebyly rozpory)

Co se týče mé "úchylky" na zpětnou vazbu, kdyby někdo nakreslil obrázek nebo napsal fanfiction, prequel, sequel, tak bych asi explodoval radosti. Dlouho jsem si představoval že by ten týpek co skládá hudbu k tomu udělal "atmosferický" soundtrack ke kapitolám :D

Asi fórum někdy zas navštívím.

S pozdravem,

šílený daedrický metalový princ Ozzy


No a teď už konečně Khanův návrat: http://uloz.to/xT...verze-docx (heslo je "ozzy4fan" bez uvozovek)

Na závěr vás všechny jen poprosím, abyste respektovali přání autora vyjádřená v jeho dopisu výše, a popřeji všem Ozzyho fanouškům příjemnou četbu!