Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Deník khajiita

Přidal Adrian_S dne 06.02.2015 18:01
#15

Přečteno..

Teď už je to mnohem lepší a čtivější! ;) Je tu vidět obrovská změna, oproti předchozím částem.. Což je dobré. I když, pár chybek se tam najde..

1) např. překlepy. Často se mi to taky stává a pak, když si to čtu znova, tak se chytám za hlavu, jak jsem mohl něco takového napsat.. :D Ale není to zas tak nic závažného.. V tvém textu, např. místo "usňové zbroje" máš "unšové zbroje"..
(kdykoli se to dá opravit tlačítkem "EDITOVAT" )

2) v jedné části jsem se poněkud ztrácel a nechápal, konkrétně tato věta mi hlava nebere: "...a zadruhé J' Zeny je v malém maléru, protože když na přišel na to malé tajemství (překlep), tak poté rozbil na kusy panáka (tohle nějak nechápu), na kterém trénoval."

Je to jen nejspíš špatně napsané, a asi tuším, cos chtěl tím říct... Ale nevypadá to dobře. Možná's to chtěl napsat "J'Zeny je v malém maléru, potom, co odhalil v sobě malé tajemství, rozbil na kusy panáka."

To je asi tak všechno, zatím nic tak "zásadního" tam nevidím.. Jsem moc rád, že ses zlepšil, teď už to stojí za hodnocení.

Jelikož toho textu je prozatím málo (myslím kapitol) a máš co ještě zlepšovat, prozatím tvůj text hodnotím na 65 %.. Což je dobré :) Pokračuj ve psaní dál, určitě tu uvidíme zlepšení.. ;) Jsem zvědav na pokračování...