Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Potřebuji pomoc s pár questy (SPOILER)

Přidal Prcek101 dne 19.11.2011 22:56
#1

Čau, mám pár problémů s questy.Zatím si vzpomenu na 2, ale vím že mam ještě nějaké problémy s vedlejšími úkoly.No nic tak začnu


1.Mám donést Vilkaskův meč kovářovi jménem Eorulnd,ale za boha ho nemůžu najít.Podle toho co jsem zjistil je v Jarvasku (Teď nevim jaký písmeno je tam 2krát).Tak jsem se do té budovy šel a hledám.Po docela dlouhé době hledání jsem ho furt nenašel.Tak pokud někdo ví kde je budu vděčnej.


2.Na ledohradské univerzitě jsem našel někoho jménem Tolfdir .Naučil mě obrané kouzlo a řekl že se někde sejdeme na další lekci.Bohužel sem nepostřehl kde a nevím vůbec kde je a to sem prolezl opravdu snad celou ledohradskou univerzitu.

3.Teď trochu mimo questy.Chtěl bych se stát mágem a nevím jak nebo kde se zasat na univerzitu.Již jsem mluvil s "ředitelem školy" ale nebyla na výběr žádná věta ohledně zapsání na školu.Usoudil jsem že to pude až po určité části splněných questů pro školu ale nejsem si jistej tak se radši zeptám.Protože čim dříve začnu cvičit magii tim lépe.

Dobrovolné questy:
A)Navštiv ledohradskou univerzitu -splněno ale neodškrtlo se
B)Vykovej železnou dýku -splněno ale neodškrtlo se

Budu určitě rád za každou pomoc.
Samozřejmně můžete i navázat nato jak jsem psal že se chci stát mágem a napsat mi co je pro mága nejlepší za vybavení,na jaké kouzla se zaměřit nebo jaké pery je nejlepší dávat...

Tak ještě jednou děkuju za každou pomoc a kdybych si zase s něčim nevěděl rady tak připíšu.

Upravil/a Prcek101 dne 19.11.2011 22:56