Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Přiznání Skyrimu

Přidal Arthis dne 31.12.2014 01:08
#1

1) Vždy když prolézám nějakou trpajzličí rozvalinu a narazím na setníka, jsem línej se s ním zdržovat a použiju konzoly, aby mi dal pokoj.

2) Nenávidim ty přerostlý krysy taky známí jako kolčaváci nebo khajjití večeře. Třeba prolejzam nějakou rozvalinu jakoukoliv a já si jich nevšimnu... takže na mě vyletí jako vietnamec (nejsem rasista ;-) ) na tržišti a já se potom leknu jah malá holka... z pomsty jim do čokodíry vystřílim půlku svého toulce.

3) Vždy když jsem na Jícnu světa tak na svého společníka zařvu ,,SÍLA... ROVNOVÁHA... TLAČIT" a on raději jde zkratkou střemhlav po srázu. Těch slov se bojí jak já uklízení...

Přidal Adrian_S dne 11.02.2015 00:11
#2

Kradu bábovky :D

Přidal Thief dne 11.02.2015 14:17
#3

Adrian_S napsal:
Kradu bábovky :D


Pozor aby si potom nemusel viacej behať po krajine, nech ten tuk zhodíš.

Přidal sirPavoucek456 dne 11.02.2015 21:20
#4

Mám tu taky pár věcí, co skoro vždy dělám:

1) Téměř vždy, když mám novou postavu ve Skyrimu, tak zabiju Uthgerd the unbroken (nepamatuju si české jméno, prostě paní nezlomná) kvůli plátové zbroji, buď pro mě, nebo pro Lidyi.

2) Když dokončím hlavní questovou linii, tak téměř okamžitě začnu chodit do všech měst a začnu tam pomáhat lidem, abych mohl být zeman ve VŠECH državách.

3) Vždy, když jdu poprvé do Markarthu, tak se snažím zabít toho pána dřív, než zabije tu ženskou. Když jsem byl v Markarthu poprvé, asi pětkrát jsem si to načetl znova, protože jsem si skoro vždy spletl NPC

4) Od té doby, co jsem zjistil, že jsou ve Skyrimu psi, tak jsem si to musel okamžitě najít na YT a od té doby prostě musím mít psa!

5) Skoro nikdy nehraju válečníka, nebo kouzelníka, vždy jsem byl zloděj (ale teď zkouším khajiita v těžké zbroji a beze zbraně a je to zajímavé).

6) Když si řeknu, že bych se mohl přidat k temnému bratrstvu, tak jsem to dělal jen kvůli Stínovi, ale stejně ho po většinu času nepoužívám.

7) Když si někde koupím dům, tak si do něj dám všechnu možnou výbavu, ale stejně se do něj skoro nikdy nevrátím ( <3 Domov vánku)

To je asi vše, mohl bych tu napsat ještě pár řádků, ale to vše tu už bylo a já to sem nechci psát znova.

Upravil/a sirPavoucek456 dne 11.02.2015 21:23

Přidal sirPavoucek456 dne 11.02.2015 21:27
#5

A ještě jsem si vzpomněl, že když jsem někde ve městě, tak kradu všechny ingredience do lektvarů, na které narazím, ale jakmile si koupím dům se zahradou, nebo s alchymistickým koutkem, tak se ničeho ani nedotknu, aby to zůstalo tak, jak jsem si to pořídil.

A taky se vždycky naštvu, když si něco omylem vezmu, co chci aby zůstalo tam, kde to bylo, zvlášť, když to je moje! Jelikož ve Skyrimu je celkem špatně udělané když něco chcete nějak hezky postavit. Jednou jsem si omylem vzal talíř, protože jsem si na něj chtěl dát argonianskou pálenku, kterou vezmu tomu bezďákovi. No a jak jsem říkal, snažil jsem se ji tam nějak hezky postavit ale ona spadla, tak jsem ji chtěl vzít spárky do inventáře, ale omylem jsem vzal talíř. Byla to místnost, do které nikdy nechodím, ale stejně jsem strávil půl hodinu nad tím tam dát talíř a nějakej alkoholicekj nápoj, nakonec jsem si to načetl znova a vykašlal se na to.

Upravil/a sirPavoucek456 dne 13.02.2015 11:18