Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Přiznání Skyrimu

Přidal sirPavoucek456 dne 11.02.2015 21:20
#24

Mám tu taky pár věcí, co skoro vždy dělám:

1) Téměř vždy, když mám novou postavu ve Skyrimu, tak zabiju Uthgerd the unbroken (nepamatuju si české jméno, prostě paní nezlomná) kvůli plátové zbroji, buď pro mě, nebo pro Lidyi.

2) Když dokončím hlavní questovou linii, tak téměř okamžitě začnu chodit do všech měst a začnu tam pomáhat lidem, abych mohl být zeman ve VŠECH državách.

3) Vždy, když jdu poprvé do Markarthu, tak se snažím zabít toho pána dřív, než zabije tu ženskou. Když jsem byl v Markarthu poprvé, asi pětkrát jsem si to načetl znova, protože jsem si skoro vždy spletl NPC

4) Od té doby, co jsem zjistil, že jsou ve Skyrimu psi, tak jsem si to musel okamžitě najít na YT a od té doby prostě musím mít psa!

5) Skoro nikdy nehraju válečníka, nebo kouzelníka, vždy jsem byl zloděj (ale teď zkouším khajiita v těžké zbroji a beze zbraně a je to zajímavé).

6) Když si řeknu, že bych se mohl přidat k temnému bratrstvu, tak jsem to dělal jen kvůli Stínovi, ale stejně ho po většinu času nepoužívám.

7) Když si někde koupím dům, tak si do něj dám všechnu možnou výbavu, ale stejně se do něj skoro nikdy nevrátím ( <3 Domov vánku)

To je asi vše, mohl bych tu napsat ještě pár řádků, ale to vše tu už bylo a já to sem nechci psát znova.

Upravil/a sirPavoucek456 dne 11.02.2015 21:23