Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Hra - Co by neřekl(a)...

Přidal Adrian_S dne 02.08.2014 08:20
#1

Ahojte,

rád bych založil hru pro všechny uživatele na tomto fóru. Společně jako slovní fotbal bychom si mohli zahrát takovou lehkou hru "Co by neřekl(a)...". O co jde? Zkrátka a jednoduše, někdo z uživatelů navrhne postavu ze hry a k němu napíše SVOJI hlášku, kterou by za žádných okolností neřekla (a pokud ano, tak ve kterém případě). Námět je možný vidět např. v pořadu "Partička", několikrát to tam dávali.

Jak prosté, viďte? Můžou se přidávat klidně i obrázky, které by to mohli i vystihnout.

A teď si říkáte, jak udělat systém v tom, aby každý uživatel hnedka napsal jinou osobu, než je právě zvolena. Dejme tomu, pokud už nikoho nenapadne žádná "vtipně (ne)řečená hláška", zahlásíme výměnu postavy (pokud se všichni shodnou) a jedeme dále.. :)

Samozřejmě, hlášky mohou být jak v češtině, tak i v angličtině. Bylo by možná i fajn, kdyby se k uvedené hlášce připsalo, kde by se mohla použít, v jaké situaci apod... Fantazie a množství neklade meze, jen dávat si pozor, aby se neopakovala... :)
_______________________________________________________________________________________
Názorný příklad:

Co by neřekl... HEIMSKR

"Všichni si poslechněte slova Talose! A že ti to je cizí? K**va sedni si na pr**l a poslouchej slova Talose, ty císařská... !!"

http://cdn.meme.li/instances/500x/52920966.jpg

nikdo už neví další hlášku

ZMĚNA: Co by neřekl... WHITERUN GUARD

_______________________________________________________________________________________

OK, pokud jste připravení, tak spustíme první hru :) Jsem zvědav, kolik hlášek padne. No, když už tu padla "Stráž Bílého Průsmyku", zůstanem u něj.. Ať se pobavíme dříve, než nás trefí šíp do kolene (RPG5)

Co by neřekla... STRÁŽ BÍLÉHO PRŮSMYKU

1) Našel jsem v tvých rukách luk a moje koleno se chvěje...
2) Zase ti někdo ukradl bábovku? To si jí nemůžeš hlídat?
3) Vypadáš unaveně, příteli. Zkus Arcadiin kotel, chodí tam všichni... muži.. (doufám, že za tohle nedostanu banána :D )

http://cdn.meme.li/instances/500x/51258090.jpg