Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Vlkodlaci

Přidal Milos23 dne 07.06.2014 18:01
#1

Zdravim. Tak sem si prečetl vsechny otazky a odpovedi v sekci Vlkodlaci a zeptam se tedy. Totemi najdu že mi dá úkoly Aeila Lovkyně. Dostaval sem jen úkoly od družniků abych se zasvětil, pak nakazil a od Aeily Lovkyně úkoly jen ohledně skupiny Stříbrné ruky vše sem splnil. A teď sem byl za Kodlakem ohledně jeho vyléčení a od te doby od Aeily nemůžu dostat další úkoly.Po tom co sem zabil vudce Stribrne ruky. a od te doby uz nemuzu dostat praci.( Stim Kodlakem sem sel mluvit ze me za nim poslala Aeila lovkyne kdyz sem chtel od ni dalsi praci).Kdy jste tedy dostaly od ní úkoly ohledně totemu? A když úkol pro Kodlaka udělám jak se vyhnu tomu abych se vyléčil? Ohledně toho prstenu (Hircinuv prsten) ten úkol budu dělat ale někdo psal i když se vyléčím stačí když mi jej ten prsten Aeila vrátí bo nějaké věci stím spojene a zase se nakazím abych byl vlkodlakem jestli jste to nekdo četl tyto odpovědi v dané sekci můžete to líp vysvětlit? Popřípadě jestli stím máte zkušenosti. Diky za odpovedi.

Přidal JC666 dne 08.06.2014 09:04
#2

musíš pokračovat v linii, až po ukončení všech hlavních úkolů ti bude zase dávat alea ukoly. a vylecit muzes jen kodlaka proste hodis do ohne jen jednu hlavu.

Přidal SeveruS dne 08.06.2014 15:43
#3

Pročti si toto:
http://elderscrol...Companions
http://www.uesp.n...Companions

Pokud nemáš autopřeklad ve vyhledávači, zkus toto:
https://translate...amp;tab=iT

Podle mne stačí být jen kapku trpělivější, prostě dál hrát a ono to všechno přijde samo..... totemy hledáš až po dokončení "Hlavní úkolové linie" Družiníků..... Léčit se nemusíš pokud nechceš..... Dej prostě hře víc času a prostoru, než začneš plašit s otázkama.... : o )

Přidal Starec dne 08.06.2014 15:50
#4

Celkom presne sa už nepamätám (hral som to asi pred rokom) ale stými lepkami je to trochu inak. Máš ich mať, myslím 4 kusy, alebo 5 a vyliečiť môžeš po Kodlakovi aj seba aj všetkých čo ti zadávajú úlohy. S prsteňom si potom môžeš schopnosť vlkodlaka navodiť kedy chceš, stačí ho len použiť.

Přidal Milos23 dne 08.06.2014 16:39
#5

Děkuji šem za odpovědi velmi mi pomohly. Kostlivec cas tomu davam a trpelivost také jen mě napadlo jestli už během té linie je nemam hledat.:-)

Přidal Thief dne 07.12.2015 11:25
#6

Zdravím, nechcem zadávať novú tému, tak nadviažem na túto.
Ako vlkoš, ktorý aktivoval totem... s ktorým sa privolajú na pomoc snežní vlci, tak som to včera skúšal a moja postava iba zarevala (Gregor má veľkú odolnosť, on neujde! Takisto ani upíri), ale žiadni snežní vlci neprišli. Postláčal som takmer všetky klávesy na klávesnici, či je rozdiel medzi "bojovým" zavytím a "priateľským" zavytím (ako je to písané v popisu talentu), ale na nič som neprišiel.

Teraz mi napadlo, môže byť aj ten "problém", že neprišli, pretože som bol v jaskyni (a napríklad prídu iba keď som niekde vonku v lese)?

Přidal SeveruS dne 07.12.2015 19:52
#7

Thief napsal:
Zdravím, nechcem zadávať novú tému, tak nadviažem na túto.
Ako vlkoš, ktorý aktivoval totem... s ktorým sa privolajú na pomoc snežní vlci, tak som to včera skúšal a moja postava iba zarevala (Gregor má veľkú odolnosť, on neujde! Takisto ani upíri), ale žiadni snežní vlci neprišli. Postláčal som takmer všetky klávesy na klávesnici, či je rozdiel medzi "bojovým" zavytím a "priateľským" zavytím (ako je to písané v popisu talentu), ale na nič som neprišiel.

Teraz mi napadlo, môže byť aj ten "problém", že neprišli, pretože som bol v jaskyni (a napríklad prídu iba keď som niekde vonku v lese)?


Tak jsem to šel vyzkoušet a výsledkem je, že Ti asi nedám úplně přesnou odpověď. Já už mám totiž Vlkodlačí strom perků kompletní a dokážu přivolat pouze duchy dvojice Vlkodlaků. Nepřišel jsem na to jak zařídit abych mohl přivolat někoho jiného, mám na mysli samozřejmě sněžné vlky, nebo ty obyčejné ze základního Skyrimu. Myslím si, že sněžnými vlky jsem přebil vlky a Vlkodlaky jsem přebil sněžné vlky. No nic. Každopádně mě to funguje. Zaběhl jsem do Podsvětní kovárny, pomodlil se u Totemu Bratrstva, změnil se ve Vlkodlaka a přivolal dvojici Vlkodlaků, s nimi jsem vyběhl ven a po nabití vytí jsem přivolal další dvojici Vlkodlaků:

http://s25.postimg.org/dl4oxc1yn/2015_12_07_00004.jpg

http://s25.postimg.org/r4lj31fxr/2015_12_07_00002.jpg

http://s25.postimg.org/jakxhn84v/2015_12_07_00003.jpg

Teď mě tak napadá, že Podsvětní Kovárna asi nebyl dobrej nápad, když je útočištěm Vlkodlaků, no skočím to za chvilku zkusit do nějaké jeskyně....

EDIT: Tak mě to funguje i v jeskyni ( Podvodnické Doupě ) a funguje mi to i v Dračí Síni:

http://s25.postimg.org/ftiveo92n/2015_12_07_00006.jpg

http://s25.postimg.org/blo35x7n3/2015_12_07_00007.jpg

Ale jak píšu, je to o přivolání Vlkodlaků, ne sněžných vlků..... i když si myslím, že na tom asi nesejde.....

PS: Jen pro jistotu, páč předpokládám, že to víš: vyje se stejnou klávesou, jakou se proměňuješ do zvířecí podoby, a pokud se nepomodlíš u Totemu Bratrstva, tak si můžeš výt do alelujá a nikdo krom nepřátel nepřijde.

PPS: Dnes mě ještě napadlo, zda si to náhodou nepleteš s Vytím teroru ( hrůzy ). Toto vytí získáváš spolu s jinými výhodami, či nevýhodami tím, že přijmeš dar Lykantropie. A toto "základní" vytí umí zastrašit bytosti do určité úrovně + přivolat na pomoc vlky, pokud v Tvém blízkém okolí nějací zrovna jsou. Účinek tohoto vytí se dá zesílit získáním perku Totem teroru. Ovšem o toto vytí nenávratně přijdeš, jakmile se pomodlíš u některého ze tří Hircineových totemů. Hircineův totem strachu Ti pak dá podobné vytí: můžeš děsit bytosti do určité úrovně, ale vlci už na pomoc nepřiběhnou. Takže pokud o toto vytí stojíš, nesmíš ani jednou použít žádný Hircineův totem.
Pokud některý z nich použiješ, tak od toho okamžiku máš jen tři možnosti: Děsit ( totem strachu ), Detekovat ( totem lovu ), Přivolat si dva pomocníky ( totem bratrstva ).

Upravil/a SeveruS dne 08.12.2015 17:37

Přidal Thief dne 10.12.2015 11:28
#8

Ja som vôbec nevedel, že sa musí modliť v tej kováčni. Čiže to bude asi tým. No použil som iba ten Hircineho prsteň v rámci úlohy vo Falkreathe. Čiže to funguje tak, že keď sa tam teraz pomodlím, tak by tí vlci na pomoc mali prísť (ak budú na blízku). ak dobre rozumiem.

Přidal SeveruS dne 10.12.2015 18:09
#9

NE, NE, NE !!!!!!!
Vlci v okolí Ti přijdou na pomoc pouze v případě, že disponuješ základním vytím, které se jmenuje vytí teroru.
Ale toto vytí můžeš mít jen když se u těch Hirecineových totemů NIKDY NEPOMODLÍŠ !!!!!!!
Jakmile se u některého z těchto totemů pomodlíš, tak o vytí teroru NAVŽDY A NENÁVRATNĚ PŘIJDEŠ !!!!!!!
A žádné vlky už nepřivoláš.
Jakmile se prostě u některého totemu pomodlíš, tak pak už budeš umět jen: přivolat dvojici pomocníků - v základu jsou to obyčejní vlci, a pokud získáš perky, tak to můžou být buď dva sněžní vlci, nebo dva Vlkodlaci
( toto Ti umožní pomodlení se u totemu bratrstva ).
Dále budeš ještě umět detekovat jiné bytosti ( toto ti umožní pomodlení se u totemu lovu ).
No a poslední co budeš umět, je děsit jiné bytosti ( toto Ti umožní pomodlení se u totemu strachu ).
Tohle naposledy zmíněné vytí ( "odemčené" pomodlením se u totemu strachu ), je v podstatě totožné se základním vytím teroru - děsí bytosti v Tvé blízkosti, ale nepřivolá vlky z okolí.
Pokud chceš ku pomoci ty vlky z blízkého okolí, NESMÍŠ SE PROSTĚ NIKDY POMODLIT U ŽÁDNÉHO Z HIRCINEOVÝCH TOTEMŮ !!!!!!!
Což znamená: vzdát se možnosti přivolat si dva pomocníky, a vzdát se možnosti detekovat ostatní bytosti.

Upravil/a SeveruS dne 10.12.2015 18:19

Přidal Thief dne 12.12.2015 11:47
#10

Aha! Tak už tomu rozumiem. ale kašlem na vlkov, ja chcem privolať spoločníkov, čiže ja sa u toho totemu pomodlím.
Díky za objasnenie.