Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Vlkodlaci

Přidal SeveruS dne 07.12.2015 19:52
#7

Thief napsal:
Zdravím, nechcem zadávať novú tému, tak nadviažem na túto.
Ako vlkoš, ktorý aktivoval totem... s ktorým sa privolajú na pomoc snežní vlci, tak som to včera skúšal a moja postava iba zarevala (Gregor má veľkú odolnosť, on neujde! Takisto ani upíri), ale žiadni snežní vlci neprišli. Postláčal som takmer všetky klávesy na klávesnici, či je rozdiel medzi "bojovým" zavytím a "priateľským" zavytím (ako je to písané v popisu talentu), ale na nič som neprišiel.

Teraz mi napadlo, môže byť aj ten "problém", že neprišli, pretože som bol v jaskyni (a napríklad prídu iba keď som niekde vonku v lese)?


Tak jsem to šel vyzkoušet a výsledkem je, že Ti asi nedám úplně přesnou odpověď. Já už mám totiž Vlkodlačí strom perků kompletní a dokážu přivolat pouze duchy dvojice Vlkodlaků. Nepřišel jsem na to jak zařídit abych mohl přivolat někoho jiného, mám na mysli samozřejmě sněžné vlky, nebo ty obyčejné ze základního Skyrimu. Myslím si, že sněžnými vlky jsem přebil vlky a Vlkodlaky jsem přebil sněžné vlky. No nic. Každopádně mě to funguje. Zaběhl jsem do Podsvětní kovárny, pomodlil se u Totemu Bratrstva, změnil se ve Vlkodlaka a přivolal dvojici Vlkodlaků, s nimi jsem vyběhl ven a po nabití vytí jsem přivolal další dvojici Vlkodlaků:

http://s25.postimg.org/dl4oxc1yn/2015_12_07_00004.jpg

http://s25.postimg.org/r4lj31fxr/2015_12_07_00002.jpg

http://s25.postimg.org/jakxhn84v/2015_12_07_00003.jpg

Teď mě tak napadá, že Podsvětní Kovárna asi nebyl dobrej nápad, když je útočištěm Vlkodlaků, no skočím to za chvilku zkusit do nějaké jeskyně....

EDIT: Tak mě to funguje i v jeskyni ( Podvodnické Doupě ) a funguje mi to i v Dračí Síni:

http://s25.postimg.org/ftiveo92n/2015_12_07_00006.jpg

http://s25.postimg.org/blo35x7n3/2015_12_07_00007.jpg

Ale jak píšu, je to o přivolání Vlkodlaků, ne sněžných vlků..... i když si myslím, že na tom asi nesejde.....

PS: Jen pro jistotu, páč předpokládám, že to víš: vyje se stejnou klávesou, jakou se proměňuješ do zvířecí podoby, a pokud se nepomodlíš u Totemu Bratrstva, tak si můžeš výt do alelujá a nikdo krom nepřátel nepřijde.

PPS: Dnes mě ještě napadlo, zda si to náhodou nepleteš s Vytím teroru ( hrůzy ). Toto vytí získáváš spolu s jinými výhodami, či nevýhodami tím, že přijmeš dar Lykantropie. A toto "základní" vytí umí zastrašit bytosti do určité úrovně + přivolat na pomoc vlky, pokud v Tvém blízkém okolí nějací zrovna jsou. Účinek tohoto vytí se dá zesílit získáním perku Totem teroru. Ovšem o toto vytí nenávratně přijdeš, jakmile se pomodlíš u některého ze tří Hircineových totemů. Hircineův totem strachu Ti pak dá podobné vytí: můžeš děsit bytosti do určité úrovně, ale vlci už na pomoc nepřiběhnou. Takže pokud o toto vytí stojíš, nesmíš ani jednou použít žádný Hircineův totem.
Pokud některý z nich použiješ, tak od toho okamžiku máš jen tři možnosti: Děsit ( totem strachu ), Detekovat ( totem lovu ), Přivolat si dva pomocníky ( totem bratrstva ).

Upravil/a SeveruS dne 08.12.2015 17:37