Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: 2 problémy: Esbern a slova moci

Přidal Adrian_S dne 01.05.2014 19:50
#4

Právě že mám origoš hru. I Steam, takže v tom asi problém nebude.. Teď jsem to zkusil a... no.. :| Zvláštní situace.

Protože jsem se dostal do Riftenu, zašel jsem za Esbernem a zkusil s ním promluvit. Titulky jdou, jeho hlas ne. Někde na fóru jsem se dočetl o cheatu, který by dokázal dokončit misi, tak jsem ji zadal... Mise splněna, dveře se otevřely, s Esbernem jsem mohl navázat rozhovor, ale stále nemluvil.. a pak to přišlo..

Z ničeho nic naběhlo Loading.. a ocitl jsem se v "Chrámu nebeského útočiště" i s Delfinou. Znovu jsem kliknul na Esberna a ZASE NEMLUVIL!! Zaútočil jsem na něj, jestli vůbec vydává nějaký zvuk, ale vůbec nic... :o To mi prostě hlava nebere...

Loadnul jsem si to znova v Krysí díře a tentokrát trochu upravil ten cheat. Stalo se, že úkol "Krysa zahnaná do kouta", bylo splněno, a teď už jsem měl odvést Esberna do Vorařova.. Ale nemluví..
Takže, vážně už nevím, co s ním. A psát tu, že ať si stáhnu opravný pack někde z uložta... Myslíte, že jsem to nezkoušel? Ještě chvíli, a budu to dělat poslepu..

Ke čtení slov:
Dělal jsem všechno možné, ale přijdu ke zdi, je slyšet, jak slovo sílí, ale žádné znaky "nezmodraly".. (víte, co mám na mysli, ne?)
Nevím, jestli je chyba v programu, ale asi jo, přitom jsem se v ničem nehrabal.. A že bych chtěl odinstalovat a znovu nainstalovat hru.... No, zrovna to nemám v úmyslu..