Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: 2 problémy: Esbern a slova moci

Přidal Adrian_S dne 01.05.2014 17:22
#1

Ahojte, Dovahkiini,

mám docela velké problémy ve hře. Předem chci říct, že jsem pročítal všechna témata na fóru a nenarazil jsem na žádný podobný problém, proto věřím, že mi pomůžete a hned mi neshodíte problém ze stolu.

I. Problém: Esbern

Bylo to tu řečeno mnohokrát.. Krysí díra. Ovšem nemám potíž s ním pokecat. Přijdu do Nor, zaklepu mu na dveře a on mlčí a objeví se titulky. To bylo kdysi, stáhnul jsem si opravný pack a Esbern začal hnedka mluvit.. To bylo ale před 4 hrama, hraju to po páté a teď přijdu za ním a stejný problém. Zaklepu, otevře se okno, ale Esbern mlčí, jen titulky se objevují a možnosti odpovědí. Ať dám cokoli, aby mě pustil dál, tak se zavře jen okno a nic se neděje. Znovu jsem si stáhl opravný pack a... nic. Udělal jsem tohle asi 20x, stejný postup jak na YT, tak i z fanouškovských fór z jiných zemí.. ale nic se nestalo. Ještě zkusím přes konzoli napsat údajný kód, zda by mě nepustil dál a uvidíme, jak to vyjde.

Mimochodem, nevím, jestli to má v tom souvislost.. Za Esbernem jsem šel poté, co jsem vyhrál válku za Stormcloaks.

II. Problém: Slova moci

Do nedávna mi šlo učení slov snadno a bez potíží. První problém nastal, až když jsem začal plnit úkol "Svatyně sněžného závoje". Prošel jsem s Mercerem Freyem celý dungeon, našel i zeď... ale přijdu ke zdi a žádnou moc jsem nevstřebal a nic nenaučil, jen neustále slyším, jak ze zdi sílí slovo.
Myslel jsem si, že je to jen chyba v savu, znovu jsem naloadoval i od začátku dungeonu.. a nic. Tak jsem to nechal být na pokoji a teďka jsem dorazil do "Doupětě stříbrného proudu", prošel celý dungeon... A zase nic! Přijdu ke zdi, ale nic se nenaučím..

Nevíte někdo, v čem by mohl být problém?? Začíná mě to docela štvát..

Díky moc za reakce