Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Bratrovrah

Přidal Mike dne 07.03.2014 21:14
#2

DragonOzzy napsal:
Nevhodné pro čtenáře mladší 18ti let.
Pokud si to přečte nějaký moderátor nebo admin, prosím pokud možno nějaký koment zda to je moc nebo ok, popř. zda mám zavést nějakou cenzuru nahoty atd.
Samozřejmě pokud možno nějaké komentáře (nadávky, výhružky smrtí, a hlavně vyjádření zda má cenu psát dál)

Ahoj Ozzy, tak jsem to četl, vlastně to je to první, co jsem četl od tebe a musím říci, že jsem neudělal chybu. Podívám se i na další tvou tvorbu, protože mě těžce zaujala...

Chtěl jsi vyjádření moderátora... takže co se mě týče, tak je to naprosto v pohodě, neměl jsem problém s žádným tím výrazivem a rozhodně bych nějakou cenzuru nezaváděl... :)
Možná bych to celý hodil do spoileru, ale ne kvůli eventuálním vulgarismům tvrdšího kaibru, ale kvůli tomu, že rolovat stránku vždycky přes celé kapitoly, které již člověk četl není zcela OK...
Ale je to jen doporučení, nebudu do toho zasahovat - takže pokud budeš chtít, dej spoiler, pokud ne, tak ne.
(Plus doporučuju házet všechny kapitoly do prvního postu... když pak někdo přijde za rok, dva, jako třeba já teď hodlám kouknout na tvou starší tvorbu, je to pro něj jednodušší hledat...)

No takže - vřele doporučuji všem, kdo mají zájem obětovat pro čtení nějakou tu minutku. Kouká z toho dobrý začátek, takže - pokračuj Ozzy. :)