Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 05.02.2014 21:41
#39

Lord Rade:
Nebe začínalo pomalu blednout a ty vidíš obrysy vojenských bot spola schovaných za kamenem. Předpokládáš, že tam leží Paul. Vyšel jsi ven. Byl klid, pouze pár podivných zvířat se prohánělo v dálce Pustinou. Pochopil jsi, že jsi právě oddělal jednoho ze svých kamarádů. Mohl tě dostat k další skupině přeživších a pokračovat v odporu Nové Vládě.
Bohužel jsi, díky alkoholu, jednal dřív, než sis ověřil fakta. Pokud budeš chtít kontaktovat zbylou skupinu, budeš se muset porozhlédnout po jiné alternativní cestě…

Kissko384:
Sehnul ses k chlapci. Ležel tam s otevřenýma očima a skelným pohledem. Podle tepu byl mrtvý. Zdá se, že upadl do šoku a zemřel dřív než, než dopadl na zem. I kdyby byl naživu, nejbližší nemocnice je ta v Občanské čtvrti. Tam by mu nikdo nepomohl.
spoiler - kissko384

Lidé v kožených bundách a somráci se pomalu blížili ke vchodu do uličky. Ti lidé nevypadali přívětivě….Zbývalo jim asi 100metrů. V uličce se nacházíš ty, mrtvý chlapec, kontejner, nad kterým je žebřík a tvá pistole ležící na zemi mezi tebou a vchodem do uličky.


Aurelius:
Seskočil jsi na trávník a natáhl sis při doskoku sval na noze. Rozhlédl ses a utíkal ke dvorku. Začalo se pomalu rozednívat, ale lidí pracující v této čtvrti budu vstávat do práce až za pár hodin. Na dvorku stálo pár zaparkovaných vznášedel, které byly hitem posledních pár let. Ani tě nenapadlo je blíže prozkoumávat. Jednak proto, žes neměl čas a za druhé měli jednu z nejlepších zabezpečovacích technik na trhu. Proběhl jsi průchodem a ocitl se na prostorné ulici. Naštěstí jsi neviděl jedinou živou duši. Jen pár informačních tabulí a dalších zaparkovaných vozidel, několik obchodů a skladišť. Ulice vedla doprava (směrem na tu, co vede před tvůj byt) a doleva, z které vedla v polovině odbočka do jiné ulice.

čip máš na vnější straně dlaně, pár centimetrů od zápěstí

Upravil/a LordeS dne 05.02.2014 22:04