Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 04.02.2014 20:50
#35

Lord Rade:
Ticho. Nikdo ti už neodpověděl. Paul Martin byl už nejspíše mrtev. Obloha začínala pomalu blednout. Může být tak půl páté ráno, možná víc.

Kissko384:
Popošel jsi pár kroků blíže k chlapci. Když jsi byl na dosah ruky, s velkým váháním ti podal batoh. V tom okamžiku se ozval výstřel. Nahrbil ses a rychle otočil. Za tebou stál poslední chlapec se skroucenýma rukama, jako by ještě před chvilkou držel v ruce pistoli. Ta ležela na zemi před ním. Zpětný ráz mu ji nejspíše vyrazil z ruky. Stále si necítil bolest. Otočil jsi se zpět na chlapce, který měl předtím tvůj batoh. Ten stál se zkoprnělým výrazem (překvapením zkameněl). Po vteřině se na jeho hrudi vytvořil rudý kroužek, který se začal zvětšovat. V tu chvíli chlapec spadl na záda. Chlapec, který vystřelil, se okamžitě otočil a utekl pryč. Vidíš, že někteří somráci otáčejí hlavu tvým směrem a pár dalších lidí, oděných v kožených bundách pomalu, váhavě vykročili tvým směrem.

Aurelius:
Pod žebříkem je jen betonový chodník. Není to vysoko, nemělo by se ti nic stát. Na ulici jsou popelnice a vcelku udržovaný trávníček. Na ten bez větší námahy doskočíš.
Ulice má pouze dva východy. Jeden směrem k hlavnímu vchodu do budovy a druhý vede dozadu na prostorný dvůr s průjezdem do další ulice. Zaslechl jsi dupot nohou neznámé skupiny postav někde nad tebou, přibližně v sedmém patře budovy.