Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 04.02.2014 20:01
#31

Lord Rade:
“Ztratit se? To asi ku*va nepůjde….docela to ze mě chčije, jako když propíchneš džusík brčkem…Hele on má dlouhý tmavý vlasy a velkej nos….a dost chlastá. Teda tak to bylo dřív, když jsem, Auuu, když jsem pod ním sloužil. Když ho potkáš, vyřiď mu pozdrav od poručíka Paula Martina.“ Poručík Paul Martin byl jeden z tvých velitelů stráží, když jsi bojoval proti Nové Vládě. “Řekni mu, že někteří z nás přežili a jsou v bezpečí nové základny.“


Kissko384:
Po pár vteřinách jsi dostihl toho chlapce. Stál bezradně ve slepé uličce. Před ním byla zeď ze starých prken a vedle něj rezavý kontejner. Chlapec se bezradně rozhlížel, kam utéct. Díval se nad kontejner, kde trčel zbytek žebříku od požárního schodiště. Pak se podíval na tebe s výrazem trpícího zvířete. Zvedl ruce nahoru, jakože se vzdává. Stále držel tvůj batůžek. Ten hajzlík vypadal, že se každou chvíli sesype strachy.

Aurelius:
Nikde poblíž jsi neviděl drony ani někoho, kdo by tě tady nahoře spatřil. Jen jsi slyšel policejní sirény. Pokud se budeš dlouho zdržovat v částech města pro Občany, hned tě podle čipu najdou. Seběhl jsi na úroveň prvního patra. Žebřík byl zajištěný rezavou páčkou. Podařilo se ti ji uvolnit a spustil jsi žebřík. Bohužel mu chyběl metr k zemi.