Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 04.02.2014 19:20
#27

Lord Rade:
Zprvu ti nikdo neodpovídal. Po chvilce se ozval slabší hlas: “My nikoho nenapadli, střílel jsi první. Aaaau , ku*va….Jen jsme hledali našeho přítele. Viděli ho tudy dnes jít. Sakra, fakt to bolí. Jmenoval se Lord, tuším….“ Po pár tepech srdce postava zakřičela. “Tak, doprdele co je s vámi Seržante??“

Kissko384:
Hodil jsi dlažební kostku, bohužel ses netrefil. Vstal jsi a rozeběhl se těm frackům. Jeden z nich si tě všiml a vyškubl notebook dealerovi z ruky. Dealer nevěděl, co se vůbec děje. Pravděpodobně užívá své zboží. Ty dvě děti opět vzali nohy na ramena a ty jsi je následoval. Doběhli na další křižovatku. Naštěstí jsi jim byl v patách, tak pouze jeden odbočil doprava a druhý utíkal rovně do tmavé uličky. Ten, co běžel rovně, nesl tvůj batoh.

Aurelius:

Doběhl jsi ke dveřím, za kterými se skrývalo schodiště. Dveře byly zamčené, takže jsi je otevřel hrubou silou. Dopadl jsi na vyražené dveře, přímo do malé místnosti pro úklidovou četu. Naproti tobě byly dveře z tvrzeného skla. Naštěstí byly odemčené. Otevřel jsi je a ocitl se venku na schodišti. Schody vedou nahoru na střechu, nebo dolů do prvního patra, pak musíš po žebříku. Schody jsou na západní straně budovy.