Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Shadowrun

Přidal LordeS dne 04.02.2014 18:34
#23

Lord Rade:
Vystřelil jsi. Postava zavrávorala a upadla. Těsně předtím jsi zaslechl tiché : “Proč?“ Zakřičel sis, aby ses uklidnil. Venku se ozval další šramot. “Seržante Danielli, jste v pořádku? Pokud ano, stáhněte se. Au, docela mě to škráblo. Ouu ty vole….Můžu vědět, alespoň kdo mě, doprdele, postřelil?“ pár vteřin ticha. “Seržante, hlaste váš stav!“

Kissko384:

Proplížil ses, co nejblíže to šlo. Tma skvěle napomáhala tvému plánu. Sebral jsi uvolněnou dlažební kostku. Přesunul ses k vraku auta, odkud by byl nejlepší výhled a největší šance zasáhnout cíl. Byli to ti dva malí smradi s batohem a zrovna ukazovali tvůj notebook tomu většímu, který vypadal jako nějaký dealer. Kolem ve stínu postávali další socky.

Aurelius:

Proběhl jsi bytem na chodbu. Těsně za tebou dron propátrával prostor skenovacím paprskem. Doběhl jsi k výtahu a zběsile mačkal tlačítko. Pozdě, výtah byl obsazený a směřoval pravděpodobně směrem k tobě. Podle světelné signalizace, byl ve druhém patře. Rozhlédl ses, kudy pryč. Jedna chodba byla plná dveří do bytů(jedním z nich byl i tvůj), druhá chodba byla také plná dveří do bytů, ale jedny dveře vedly na požární schodiště. Další únikovou cestou jsou schody v budově.