Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté

Přidal EldeR dne 15.01.2014 09:13
#5743

@Naga... no co se kde stalo nevím, bylo mě to tak nějak fuk, páč sem s "těmi druhými" nikdy nepřišel do styku. Ale jedna věc je jistá, že se včera na chatu z ničeho nic začali objevovat cizí lidi , co prudili a vysírali. Jako chápu, že SA se rozhodl něco udělat, má na to plné právo, chápu taky to, že pokud měl někdo s nimi rozepře, tak ho ten krok SA patřičně nase*e, ale nechápu, proč bych měl akceptovat bandu idiotů co chce vysírat i na chatu.

Padlo tady cosi o spojení komunit, ale to, že se někdo takhle zachová tomu teda rozhodně nepomůže, spíš naopak. Žádný nazdar já sem...blabla... a chci si hrát, ale trollení na chatu.
Ohledně komunity tady bych měl takovou řečnickou otázku.... co je vlastně myšlený tou zdejší komunitou??? zaregistrovaní, kteří ve většině případů nikdy nic nenapsali, nebo ta hrstka lidí, co se tady objevuje víceméně denně?

A závěrem bych ještě rád dodal, že když SA navázal tu spolupráci, taky tady bylo řečeno, že je to jeho fórum, takže my se můžeme třeba postavit na ucho...... přesně v tomhle duchu se včera změnilo heslo na chatu. Ten je Mopin, takže se můžou všichni kterým se to nelíbí taky postavit na ucho.

A ještě jeden závěr...... Fascinuje mě, jak se tady hádáme, slovíčkaříme a vysíráme kvůli úplným kokotinám. Když jsem se tady registroval, přišlo mě to lepší....lidi drželi spíš spolu a bavili se. Teď to je o tom, kdo má jakou pravomoc, kdo rozhoduje, nebo nerozhoduje, jaký sou pravidla na tohle a tamto...... kur*a už mě s tím nes*te... dyť to je herní fórum a vy se chováte jak v parlamentu.