Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté

Přidal BadWolf dne 14.01.2014 14:52
#5634

Já už to odmítám řešit, taky mě nebaví se pořád hádat. Svůj názor jsem vyjádřil, ať je jakkoli stupidní. A jak říkám, klidně si mě za něj odsuzujte jak chcete (já už to tak polovičatě očekávám...).
Takže pokud nám sem fakt nezačnou lízt tak se o tom prostě už nebavím. Tečka, šmytec.

Co se týče toho "Proč to vlastně probíráme veřejně?".. No, to je podle mě opravdu špatně. Máme být komunita, sakra. A zatím to spíš vypadá jak kdybysme byli rozdělený na normální uživatele a běžný "život" moderátorů (nevím jak jinak to říct) a pak na moderátorskej kroužek. Jasně, je spousta věcí který nemá smysl řešit s ostatníma, ale to poslední mi například příjde děsná zákeřnost. Se ani neřeklo těm osobám co na tom pracovali.
Příjde mi to prostě... no, jako kdyby byla parta dělníků a co by měli dům skoro postavenej tak by přišel jejich vedoucí a bezeslova by to zboural, že prý pošle materiál na jinou stavbu. Sorry, ale tohle mi prostě příjde naprosto... nevím jaký slovo sem dodat... Ale asi jste mě pochopili.
Takže určitě by stálo za to něco s lidma řešit, oznamovat, možná se i ptát na názor a ne jen jim to předhazovat se slovy "Deal with it."

Jo, a může mi někdo vysvětlit PROČ byl Mike tak děsně naštvanej? To totiž naprosto nechápu... (to myslím naprosto upřímně a nijak útočně, já to prostě nepochopil)

BTW: Nevím samozřejmě jak to hRDLA myslel, sám to pořádně neobjasnil, ale já jsem to jeho "starší důvěryhodní členové" nepochopil jako že starší členové jsou důvěryhodní ale že starší členy znáte dostatečně dlouho abyste si mohli říct jestli jsou důvěryhodní.EDIT: Naga, Tas, Whirt: Ale tak já bych vám držel palce pořád, ale jak víte, já vám držím ocas ;):D
https://imagizer.imageshack.us/v2/308x204q90/19/6sjt.png

Upravil/a BadWolf dne 14.01.2014 14:54