Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství páté

Přidal nagasadowcz dne 17.10.2013 01:13
#692

Nagova otevřená epištola spolufóranům

Zaprvé, Mikeu, ostatní mě předběhli. Takže už to tu nebudu vypisovat, ale souhlasím s tím, že toto nebylo vhodné místo k vytasení regulí. Nemluvě o tom, že jsem to o něco výše řekl sám - aby se případná hádka přesunula do Hate Parku. Netřeba opakovat. Ale však ty už to víš.

Zadruhé, chápu Mopi a BWho, ale nesouhlasím s nimi. To, že jste měli hRDLu moc rádi a že si na něj rádi vzpomenete je naprosto v pořádku. Ale pouštět se do někoho za to, že si vezme "jeho" barvu, mi připadá nesmyslné, jelikož to v první řadě už jeho barva není. hRDLA je pryč. Vzpomínejte, chcete-li, ale nedovolte, aby to jakkoli ovlivňovalo chod tohohle fóra. To je zbytečné, hloupé a dětinské. Nemluvě o tom, že, nemůžu si pomoct, mám dojem, že hRDLA by byl tímhle nadšený - odejde a komunita je otřesena a narušena. Měl jsem ho rád, ale zrovna toto se mi na něm nikdy nelíbilo a zrovna takto bych mu nerad dělal radost.

Zatřetí, Norbi, chceš-li, klidně jdi. Nepatřím k těm, kteří by měli ve zvyku přesvědčovat kohokoli, aby neodcházel. Je to každého věc. Ale to, cos napsal, mi přijde jako nesmysl. Na chatu už jsem dlouho nebyl, chodil jsem tam pravidelně jen chvíli, takže ten si posuzovat netroufám. Ovšem nemám pocit, že by se tady na fóru někdo nějak hádal nebo si tu lidi nadávali nebo že už by to tu nemělo smysl. Naopak, mám dojem, že tato Nekonečná v mnohém zažila renesanci.

Schluss!