Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Isabell - Drakorozená

Přidal PrincessLeia dne 27.08.2013 00:54
#16

Díky za lichotivou reakci :)

Isabell si na svou novou roli drakorozené začínala pomalu zvykat. Nevyžívala se sice v příležitostech se každým den utkávat s nelítostnými tvory chrlícími oheň či smrtící mrazivé vlny ledu, ale počínala tuto souboje brát jako svou odpovědnost a povinnost vůči světu a osudu, jež si ji vybral.

http://img694.ima...4/zh30.jpg

http://img541.ima...3/916x.jpg

http://img199.ima...7/872p.jpg

http://img580.ima...9/98tb.jpg

Ovšem řekněme, že některá utkání a boje, kterým ve svém životě a při svém někdy i mírumilovném cestování musela čelit, ji opravdu vyčerpávaly a nejednou se bála, že jí vlastní síly opustí. Přesto nikdy neskláněla svůj meč a nenechávala na sobě znát svou únavu.

(mimo příběh - fuj, této cestě poblíž Větrného žlebu se budu nadále vyhýbat. To co mě tam dvakrát za sebou potkalo nechci jen tak opakovat. Hned na tento souboj mě ten mamut začal honit po celých pláních - byl neunavitelný! Sestřílela jsem jej šípy a lukem, načež jej chtěl pomstít další kamarád, kterému jsme s Isabell již znaveně zdrhnuly. Obrázek je z této druhé pouti, ovšem z určitých důvodů jsem po té cestě šla před nějakou krátkou dobou ještě poprvé a to mě pro změnu napadnul drak a mědvěd se mi sápal na koně. Řekněme, že tyto dva bizardní souboje si budeme s Isabell ještě dlouho pamatovat :)

PS: Ten chlapík vlevo nebyl můj pomocník, ale vrah :P)

http://img849.ima...3/l8mk.jpg

Upravil/a PrincessLeia dne 27.08.2013 00:59