Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 02.03.2014 13:14
#739

S3cR3:
"To nepopírám, i kdyby pasti spustili, tak jich tam může být víc na které ani nenarazili." potvrdil ti Modrik a všichni tři jste začali sestupovat po nízkých ošoupaných kamenných schodech do tmy, Modrik ještě vyndal ze zdi pochodeň a za pomoci nějakých, tobě nesrozumitelných slov jí zapálil a usmál se. Světlo dopadlo na zeď před kterou končí schody a která vám brání dalšímu postupu, nikde nejsou žádné dveře, jako by tam ta chodba prostě končila.

BadWolf:
Sbalil sis věci do vaku a ten si přehodil přes rameno, zamkl jsi a vyběhl zpět. Skupinka stále čeká, jen se přesunula k jinému stánku a teď obdivují zajímavé exotické věci, Annalyn si se zájmem prohlíží stříbrný náhrdelník s fialovým krystalem, ale po chvilce pokrčila rameny a vrátila ho obchodníkovi. Skupinka se pak přesunula k dalšímu krámku, tentokrát s magickými svitky a lektvary.

Matthew074:
Prsten sis schoval a ještě šeptl Darenovi, hned na to jsi uviděl přicházet zvláštní postavu. Je to podle zeleného a už trochu odřeného roucha určitě mág a to mág země, jeho róba nemá kápi a má zajímavě tvarované boty skoro jako sandály, až na to že jako sandály nevypadají. Zpod jeho už šedivých vlasů a hustých vousů na vás těkají dvě šibalská malá očka a pozorují vás, pod očky mu z vousisek vyčuhuje až moc velký červený nos tvaru okurky. Celkově je stařík vyhublý a v mohutném rouchu se skoro ztrácí, v jedné ruce drží úzkou dlouhou hůl se zeleným prasklým krystalem na vršku, který je ještě obklopen hnědými usychajícími listy, hůl vypadá jako by se měla každou chvíli rozpadnout, ale stařík se o ní bezstarostně opírá. Když sešel schody, chvíli vás zvídavě pozoroval a pak zvídavě řekl "Slyšel jsem že pro mě něco máš, a také jsem slyšel že by mě to mohlo zajímat."

Aurelius a Mopidu