Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 24.02.2014 18:54
#731

Mopidu a Aurelius:
Šíp vystřelený z Eruwienina luku letěl přímo nemrtvému do hrudi, ten si však jen šíp vytáhl, a s šípem utrhl i kousek róby, díky čemuž mu začaly vykukovat žebra. Aurenil seslal pavučinu, která duchem bohužel jen proletěla a chytila se na podlahu, paprsek však svůj účel splnil a nemrtvý, který zlostně zahazoval šíp a nedával pozor, málem upadl s propálenými žebry na pravé straně. Aurenil se však už cítí unavený, zatímco Tal se vydal se štítem proti nemrtvému k Aurenilovi a Eren začal očarovávat Eruwieniny šípy.

S3cR3:
Vzal sis jablka a měšec, bylo v něm 11 zlaťáků, pak sis vzal i čutoru, která je plná červeného vína. Sofie už trošku netrpělivě začala přešlapovat před stanem ...

BadWolf:
Náčiní u sebe nemáš, nechal sis ho doma, kde normálně nad takovými věcmi pracuješ. Došel jsi k novicům a řekl jim že si ještě musíš pro něco skočit a Annalyn ti odpověděla "Jo jasně, jen by bylo fajn kdyby to netrvalo dlouho." řekla trochu ustaraným hlasem "Už tak tu jsme celkem dlouho." a kousla do jablka které si zrovna koupila.

Matthew074:
"No pokud bych se tam vydal tak by mě určitě chtěla zabít nějaká malá hóólčička ..." to ó tam strašidelně protáhl a zasmál se "Ne budu ti věřit, už tak máme práce ještě dost." ty sis cestou vytáhl papíry které jsi našel u safírů a začal sis číst. Z většiny jsou ty papíry spíš pro tebe nedůležité obchodní seznamy, účetní listiny a objednávky, cechu zlodějů by se to mohlo hodit, ale ještě ti nevěřili tak, že by tě pustili do hlavního sídla. Cech zlodějů je pro tebe tedy zatím celkem záhadou, jinak jsi mezi listinami ještě našel nějaký milostný dopis, ale to jste už došli k cechu mágů a ty jsi zabušil na dveře. Zpoza dveří na tebe vykoukl hubený mág, oblečený v možná až moc svítivě žluté róbě a hned se ptal co potřebuješ, jen co jsi mu řekl že by mohlo někoho něco zajímat, už otevřel dveře dokořán, avšak ke komu máš jít, to ti neřekl. Daren jen pokrčil rameny a vešel.