Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 15.02.2014 11:40
#697

Aurelius a Mopidu:
Kostlivec otočený zády se nemohl Aurenilovi nijak bránit, a tak mu oddělil hlavu od těla celkem přesně a snadno. Ještě Aurenil seslal světelný paprsek, ale ten sjel po zbroji a odrazil se na jednu z rakví, Tal si jen povzdechl a něco si pro sebe zamumlal a vyrazil také do boje a hned se mu podařilo jednoho kostlivce zezadu přepůlit. Eren se do boje přímo nezapojil a hází trnové šipky na osobu v černém. Dva kostlivci se mezitím dostali k tajemné osobě která s nimi začala bojovat za pomocí temně černého palcátu ...

S3cR3:
"No každopádně sebevědomí ti nechybí ... rád tě poznávám ... Pruďasi ... to je nějaká přezdívka nebo se tak opravdu jmenuješ?" zasmál se Modrik a vyrazil ven, u dveří na vás se Sofií křikl "Ještě si dojdu ke kováři nabrousit zbraně, doženu vás, znám cestu." Sofia se za ním ještě chvilku dívala a pak se na tebe obrátila a řekla "Ale já jí neznám, v tomhle kraji jsem tu prvně, ty znáš cestu? nebo půjdeme prostě na ten severovýchod?"

BadWolf:
Sedl sis a hostinský si tě hned povšiml a vyrazil k tobě "Dobré ráno ... dáte si něco?" hned na to se ozvala nějaká rána, hostincký se chvíli otočil tím směrem a pak dořekl "To budou určitě včerejší hosté ... už to tu poslouchám asi půl hodiny ..." dořekl hostinský trochu nabručeně.

Matthew074:
Vyděsil si se, přesvědčil si se že je mrtvá jedním šťouchem, z velejší místnosti jsi uslyšel "Co to bylo?" a druhý hlas mu odpověděl "To musí být z venku ..." Vyšel jsi ven kouknul do protějšího pokoje. Uvnitř jsi zjistil že je to něaká pracovní místnost, jsou tu dvě velké skříně, jedna malá na které leží miska s jablky, větší pracovní stůl s hromadou papírů, nejspíš nějaké účty a podobné obchodniceké věci a dvě židle. Závěsy na oknech jsou zatažené a na stole svítí žlutá vosková svíčka. když jsi se otáčel ještě sis všiml malého trezoru. Zaklepal jsi v rychlosti na dveře s obrněnci a zase se vrátil do pokoje.