Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 14.02.2014 18:29
#690

Mopidu a Aurelius:
Osoba v černé róbě se k vám otočila "Ale ale ale ... kdopak se to tam skrývá ve stínech ... slyším dobře že jsi dcera mluvčího? a toho s tebou znám ... možná až moc dobře ... Aurenile! stále jsem ti neodpustil podraz s tou knihou!" poslední slova doslova zakřičel, duch krále se otočil na Eruwien "Ty jsi dcera našeho šamana a útočial jsi na moje stráže? to je snad nějaké spiknutí??!!" než domluví ale osoba v černém nečekala a jeden z královi nemrtvé stráže vzplanul a sesul se k zemi jako hromádka popela, ani král když tohle viděl nečekal a hrozivým zařváním rozkázal ostatním kostlivcům aby zabili tajemnou a opovážlivou osobu v černém.

S3cR3:
"Dobře jak si přeješ." řekla žena a zvedla se "Vlastně ani nevíme jak se jmenuješ, já jsem Sofia a tohle je ..." podívala se na toho muže a usmála se "můj parťák Modrik." Modrik ještě dopil pití a ne zrovna moc nadšeně se zvedl, nechal na stole tři zlaťáky. "Ale ještě jsem se tě zapomněl pozeptat ... umíš bojovat? já jen aby s tebou nakonec nebyli potíže." usmál se a prohlédl si tě.

Matthew074:
Přiblížil si se ke skříni, jen co jsi se přiblížil tak jsi ucítil trochu silneji ten nevětraný zápach, ale spíš to je něco jiného ... vzal jsi za kliku a jen jsi trošku otevřel ucítil jsi jak něco zatlačilo z druhé strany. Než jsi stačil nějak zareagovat tak na tebe vypadla nějaká malá dívenka oblečená v červených šatičkách podivně kontrastujícími s barvou zdí ... je jasně vidět že už ale není dlouhou dobu při životě ... vzadu na hlavě má zaschlou krev ...

Badwolf