Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Věk Vzestupu

Přidal scorpioncz dne 13.02.2014 20:31
#686

S3cR3:
"Říkali jsme si že bychom si tu chvilku odpočinuli ... jdeme až z Lonadu, kde nám o tom řekl nějakej poslíček ..." řekl muž "Ale pokud chceš tak vyrazíme hned ..." drkla do něj ta žena a usmála se na tebe.

Matthew074:
V místnosti bylo slyšet řinčení jak si někdo ve zbroji sednul (je to zrovna ta místnost kam zašel obrněnec), a tak jsi šel k druhým dveřím vlevo. Uvnitř jsi nic neslyšel, a tak jsi pomalu otevřel a vešel, místnost je podle všeho dětský pokoj, ale už dlouho nepoužívaný a nevyužitý, je tu jen jedna skříň a určitě v ní nebude nic cenného. Celý pokojík je v červené barvě s oranžovým kobercem, na kterém stojí hnědý dřevěný koník, postel s nebesy je už ale zašlá a vybledlá od neúprosného svitu slunce. Kromě nějaké rudé skvrny (která je na červené celkem špatně vidět) tu asi není už nic moc zajímavého, tedy ještě na ten podivný puch co tu je cítit, je jisté že se tu dlouho nevětralo.

Tondulin:
neaktivita:"Takže to nic nebude? dobře .... takhle plýtvat s mým časem ..." nabručeně řekl, ještě jsi slyšel hlasité kroky jak naštvaně odcházel od dveří.

Aurelius a Mopidu

Badwolf