Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Skyrim-Výběr Manželky(la)

Přidal Sarako dne 28.05.2014 01:48
#40

Já si bez svazku manželského neumím Skyrim ani představit, už jenom proto, že získávám +15% k rychlosti zdokonalování všech dovedností pokaždé, kdy se vyspím. Ať už se vyspím doma, nebo v kdejakém táboře
(s aktivovaným kamenem dámy je to pak +30%). Ze zásady používám sady textur takové, aby něžné pohlaví ve Skyrimu nemělo hluboké vrásky a ostře řezaný obličej. Svojí ženu tahám po většinu hry sebou (až na některé pasáže, jako jsou například Černé knihy, kam bohužel nemůže), tak musí i pěkně vypadat, už jenom proto, že se na ní koukám po zbytek hry. Ideální manželka je zkrátka taková jakou si pomocí Creation Kitu nastavíte. Je důležité, aby měla perk Light foot, protože by se chytila do každé pasti, a vás by na 60% vzala sebou a aby byla Essential, předejdete tak několika zbytečným načítáním. Vřele doporučuji nějakou kouzelnici, ale nedoporučuji jí nastavit příliš silná kouzla. Zadáte ideální jméno. Za pomoci Nif Skope si doladíte detaily (jako například barvu vlasů, obočí, rtů,...).
Já osobně se nebráním používání dívenek z nexusu, protože základní dívčiny mám taky trochu upravené, takže mi to nijak nenaruší ráz hry.

Upravil/a Sarako dne 28.05.2014 01:50