Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství čtvrté

Přidal Ligos dne 05.06.2013 19:41
#459

Altazar napsal:
Zdravim. Pořídil sem si nový pc a tak se chci jen zeptat na váš názor na win 8, jestli na něm funguje skyrim a většina her a nebo jestli sem zato dal peníze zbytečně. Díky za info. Pokud se to sem nehodí hoďte mně prosim do konfy kam to patří, já jen že tu se schází zdejší veteráni nejčastěji :)


Před nedávnem jsem si i já pořídil zcela nové PC s tímto systémem a ptal jsem se zde úplně na to samé :D Tedy, akorát s tím rozdílem, že já jsem se ptal na Skyrim před tím, než jsem si to pořídil, jinak by to nemělo cenu.

K věci - hra šlape, systém to nijak neovlivní. (dokonce šlape líp, s lepšími grafickými detaily, ale to se asi liší podle hardwaru)
Starší hry jsem na tom zatím ještě nezkoušel, ale z těch novějších šlape vše. Akorát Fable 3 mi to nesežralo, kvůli kompatibilitě.

@BadWolf: Ano ano, všiml jsem si tvé kritiky hned zpočátku. Tehdá jsem na ni nemohl reagovat, ale nyní máš moji podporu! :) Je to prostě fuj, na tom budu trvat. A zrovna od Whirta bych čekal, že to pochopí... :| Holt, každému, co jeho jest.


Pokud máte pocit, že je vše, jak má být, je to v pořádku. Oni to tak chtějí.

Upravil/a Ligos dne 05.06.2013 19:44