Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Legendární drak a jiná stvoření

Přidal Lunthatcoss dne 09.04.2013 01:12
#1

Zdravím.. jeden takový dotaz, který tu už asi byl položen ale hledání tu je složité :D

Docela rád bych složil legendárního draka. Na stránce uesp.net se píše, že legendární drak lvl 75
Co je na tomhle pravdy? Na mnoho videích píší v komentářích, že legendárního draka zabili už na lvl 48 což dle mě není možné. Nevím.. proto se ptám zda li víte na jakém lvl je možno potkat legendárního draka. Mám v současnosti skoro lvl 54.

Dále se chci zeptat, na velkého kraba a nějakého mega obra.. též sem něco málo na webu pochytil ale nevím zda nějaké tyto stvoření existují.

Děkuji za odpověď a omlouvám se za vytvoření zřejmě již vytvořené otázky :-)

Přidal Wolf5cz dne 09.04.2013 03:42
#2

Toho kraba můžeš najít jako mrtvolu. A když najdeš jednu chatu s lovcem a dítětem uvnitř, tak ten lovec ti může dát úkol na zabití tří duchů. Jedním z nich je duch onoho kraba.
Jinak s těma drakama nevím. Já jsem ho osobně ještě nepotkal. Možná to bude tím, že nejvyšší lvl jsem měl něco kolem 45lvl.

Přidal SeveruS dne 09.04.2013 12:32
#3

O těch krabech a Obrech zatím nic nevím..... Potkávám jen ty běžné na které jsem zvyklý od začátku..... ale mám zkušenost s obrněným Trollem... :D:D:D:D
Armored Troll

A s tím drakem.... mám jednu postavu na levelu 73 a zatím nejhorší (obecný) drak, který mne napadl byl tento Ctěný, Vážený, zkrátka Revered Dragon s širokým ocasem z Dawnguardu:

Revered Dragon


Rozhodně si nevzpomínám, že bych na tuhle legendární bestii někdy narazil a tak věřím, že se objeví až se dostanu na sedmdesátpětku.....

Legendární Dráček


Co se týče těch draků, mám čistý Skyrim + DLC Dawnguard........ DLC Dragonborn zatím čeká v šupleti a módy přidávající draky, nebo jinak zaměřené na draky nemám a ani jsem nikdy neměl...... čímž chci říct, že pokud existuje mód přidávající draky, je docela možné, že někdo dokázal zabít Legendára na nižším levelu..... ale podle mne bys jej měl potkat opravdu až na úrovni 75.

Navíc podle této stránky http://elderscrol...s_(Skyrim) není možné potkat draka dříve než dosáhneme příslušné úrovně.... doslova tu píšou:
New types of dragons can be encountered once the player reaches a certain level. (Nové typy draků je možné potkat, jakmile hráč dosáhne určité úrovně.)

Upravil/a SeveruS dne 09.04.2013 12:50

Přidal Jank24 dne 09.04.2013 13:31
#4

Tak to bude spousta hodin hraní než se dostanu na 78 a vyšší levl, abych potom uviděl legendárního draka.... :)

Přidal BadWolf dne 09.04.2013 14:25
#5

Jáj, to si taky na draka počkám, zvlášť když jsem se s žádnou postavou nedostal tak daleko :D
BTW, ten krab je můj oblíbený easter egg na Oblivion, protože je to duch obřího kraba, a jeden obří krab byl v Oblu (i když normálně silnej). Možná to nebylo myšleno jako Easter egg, ale mě se to prostě líbí :)
Dá se myslím potkat jen díky tomu loveckýmu úkolu... ten chlápek co ti ho dá žije v chatrči někde jižně v Průrvě...

Přidal SeveruS dne 09.04.2013 19:44
#6

Jank24 napsal:
Tak to bude spousta hodin hraní než se dostanu na 78 a vyšší levl, abych potom uviděl legendárního draka.... :)


Aha, sakryš.... jsem to popletl... myslel jsem, že se objeví na levelu 75 a já mám 73..... tak jsem si myslel, že už to bude za chvíli...... ale ono je to 78..... tak to je smutný.... vzhledem k tomu, jak dlouho už jsem sedmdesátrojka, tak na sedmdesátosmu se dostanu přinejlepším až tak koncem léta, spíš s prvním sněhem......... :D:D:D:D

Přidal Mike dne 28.07.2013 01:11
#7

Vyřešeno, zamykám, autor kontaktován SZ.

V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte pomocí SZ.