Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Čím si krátit čas do vydání Skyrimu?

Přidal SkyrimAdmin dne 30.01.2011 22:57
#1

Zdravím, pokud znáte něco (= hra, nejlépe zdarma, ale může to být i cokoli jiného), co by nám mohlo alespoň krátce zkrátit čekání do vydání Skyrimu, pak můžete přímo sem zaslat váš příspěvek.
Tak tedy, začnu jako první.

Nedávno jsem objevil Minercraft. Na první pohled obyčejná, graficky nijak atraktivní hra, ovšem na druhý, detailnější pohled, se pod touhle prohlížečovou internetovou hrou poháňenou starou známou Javou skrývá geniální zázrak.
http://www.skyrim.4fan.cz/images/Minecraftlogo.gif

Tento projekt začínal někdy v roce 2009 a do dneška se na něm usilovně pracuje. Plná verze stojí 14.95€, ale zahrát si Minercraft můžete samozřejmě i zdarma a to takřka bez omezení.

Hra spočívá v budování.. čehokoli a kdekoli. Zní to divně, ale je to tak. Kostičku po kostičce si můžete vymodelovat všechno od auta, přes dům až po město. Navíc, když se bezplatně registrujete na stránkách Minercraftu tak si své výtvory můžete ukládat a kdykoli se k nim vracet. Zde je ukázka mého díla :) :

http://www.skyrim.4fan.cz/images/3.png
http://www.skyrim.4fan.cz/images/4.png

(Buduju to už několik týdnů a nepřestalo mě to bavit :D.)

K dispozici je samozřejmě i multiplayer ;) Můžete na stovkách free serverů sdílet své i cizí výtvory, procházet se po předem vytvořených muzeích apod..

Pokud jste se rozhodli, že to zkusíte, tak tady je postup jak začít :
1. Registrace - http://minecraft....gister.jsp
2. Login - http://minecraft....
3. Hrát - http://minecraft....

Ukázda cizí práce :
http://www.skyrim.4fan.cz/images/184315-minecraft.jpg
http://www.skyrim.4fan.cz/images/1.png
http://www.skyrim.4fan.cz/images/2.png