Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: The Elder Scrolls Myths

Přidal Whirt dne 30.01.2011 00:42
#1

Určitě všichni znáte tu slovní RPG hru, které se u nás většinou říká "Dračí doupě". Ve hře (stejně jako v Elder Scrolls) si vytvoříte vlastní postavu a pak prozkoumáváte svět, který vám popisuje vypravěč, plníte úkoly, apod.

Napadlo mě, že by jsme tady na fóru mohly udělat něco podobného na způsob TES. Tuhle neděli si ti, kdo budou chtít hrát, vytvoří postavu podle vlastní představy.

Hra se bude odehrávat na planetě Nirn, první éry. První éra je doba, kdy se moc přesunuje od Elfů k lidem a zrodu nových náboženství. V severovýchodní části Tamrielu vzniká legenda Lorkhanova srdce, která způsobí zhoubu Dwemerů. V srdci kontinentu vzdorují lidé svým vládcům Altmerům. Důležité události: Stavba a zničení Věže z bílého zlata; založení Daggerfallu; zanikají Ayleydi; vzestup Clanu Direnni; svržení tradičních císařů; sjednocení Chimerů a Dwemerů; Nordi vyhnáni z Morrowindu; zmizení Dwemerů; napsání Knihy kruhu; osídlení Hammerfellu redguardy; atd... (toto je jen výtažek, pokud se chcete dozvědět víc, jděte na http://www.uesp.n...:First_Era )
Ve hře se možná dostaneme na kontinent Akavir (který později záhadně zmizí), Yokudu či Pyandoneu.

Protože levlovací systém by byl na textovku moc náročný zjednoduším znamení, schopnosti a umožním tvoření povolání. Možná se vrátím k zárodkům a nechám lvl. systém Areny či Daggerfallu.

Upravil/a Whirt dne 30.01.2011 01:38