Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: APB Reloaded /akční, F2P, online/

Přidal Mahoney dne 19.12.2012 15:59
#1

Co je to APB?
V jednom větším, americkém městě jménem San Paro se to jen hemží vrahy, zloději a násilníky. Bankovní loupeže, vraždy a přepadení jsou tu na denním pořádku a vedení města už si neví rady. Naštěstí byla zvolena nová starostka, která naprosto změní chod dění. Článkem policejního týmu se teď může stát každý, kdo chce bojovat proti zločinu. Tito lidé teď mají povolení zabíjet všechno, co jim zkříží cestu. Pak jsou tu samozřejmě i kriminálníci, kteří naopak bojují proti těmto policejním složkám. Teď je to na Vás. Přidáte se na stranu policie, nebo zločinců?

Herní svět
San Paro je rozděleno do dvou větších části. Na Waterfront a Financial. Waterfront je ta luxusnější část města - velké obchodní domy, parky, školy, velké budovy plné kanceláří a domy celebrit. Financial je spíše takové podsvětí - tmavé uličky mezi domy v chudinské čtvrti, rozdělané stoky, obrovské, opuštěné komplexy, rezavé vodárny a tak podobně.
Pak je tu také odpočinková část města, kde si hráč může jít jen tak zaběhat, popovídat si s přáteli v chatu, nebo si jít nakoupit oblečení, tetování, nebo třeba nový účes.

http://beefjack.com/files/2011/12/apb-reloaded-review-1.jpg
http://www.blogcdn.com/massively.joystiq.com/media/2011/08/apbre2-sms-0811.jpg


Tvorba postavy
Jedna z nejúžasnějších věcí v APB je tvorba charakteru. Zabíhání do takových detailů jako je zde jsem snad ještě v žádné hře neviděl a to třeba ani v The Sims a podobně. Zvolíme si stavbu postavy, oči, vlasy, výšku čela, bradu a plno dalších detailů. Můžeme si zvolit téměř vše co vás napadne, takže tato tvorba je v podstatě bez hranic.

http://fireden.net/wp-content/uploads/2012/06/apb-reloaded-character-creation.jpg.jpeg

http://www.gamegavel.com/reviews/wp-content/uploads/2011/12/APB2.jpgDoprava v APB
K APB neodmyslitelně patří naprostá svoboda hráče, ve které najdeme desítky, možná i stovky různých dopravních prostředků. Auta si můžete brát od civilistů, ať už jste policista nebo vandal. K neodmyslitelným částem hry patří také to, že se váš spoluhráč může vyklánět z okýnka vozu a střílet tak zatímco vy řídíte. To hře dodává šťávu a hráč si tak často připadá, jako ve filmové auto honičce. Každý hráč má také své vlastní auto, které vyfasuje hned na začátku hry. Součástky k němu se vám budou pomalu odemykat, současně s různými vinyly a podobnými vychytávkami, které můžete libovolně přidávat v garáži. Až se vám odemkne nové vozidlo, stačí už na něj jen vydělat daný počet herních kreditů a můžete si ho pořídit. Úprava aut je také úžasná, malůvky a vinyly můžete umístit kamkoliv na vaše vozidlo, nebo je ještě víc zkrášlovat ve funkci DESIGNER.

http://www.platformnation.com/wp-content/uploads/2010/07/8448Garage_fi3-525x295.jpg

http://2.bp.blogspot.com/-_bEjMJLeYWU/UHnL-ScGWpI/AAAAAAAAACc/K825R9Sh2qY/s1600/enfvehicle1.png

http://i.imgur.com/ex0Fb.jpgOblečení v APB
Čeká na nás také široká škála různých obleků, které můžete všemožně upravovat. Oblečení se zpřístupňuje u jednotlivých vůdců čtvrtí.

http://uk.online-gold.de/images/screenshots/_p/1011642/849abe9b2c21aba5d0571c4f968c9c9e_apb-reloaded-special-edition-all-points-bulletin.jpg

http://img3.imageshack.us/img3/8300/hollidaylineup2.jpg

http://lh4.googleusercontent.com/-zLogdUUa9D0/UFFrQ5pq4TI/AAAAAAAAKhI/lQJ7Y-zshl0/w1024/APB-2012-09-13-04-19-04-68.jpg


Zbraně v APB
Co by to bylo za střílečku bez zbraní. Je libo kalašnikov, M4A1, M9 nebo třeba jen obyčejné granáty? Najdeme zde neuvěřitelné množství zbraní.

http://qqreporter.com/wp-content/uploads/2012/05/APB-Reloaded-Weapon-Skin-Urban-Spec-Ops-F2P.jpg

http://images.fpsguru.com/features/42/APB4.jpg

http://images.vg247.com/current//2011/05/20110519apb.jpg


Vůdci čtvrtí
Waterfront i Financial jsou rozděleny na několik různých čtvrtí. Každá čtvrť má svého vůdce, který vám za dobře odvedenou práci zvyšuje váš level, kterým si samozřejmě zpřístupňujete mraky nových možností.

http://www.apbrwiki.com/w/images/thumb/9/94/EnforcerRankings.png/160px-EnforcerRankings.png

http://www.apbrwiki.com/w/images/thumb/a/aa/CriminalRankings.png/160px-CriminalRankings.png


KLADY:
Stovky hodin skvělé zábavy
Velice často různé novinky a eventy
Rádio v autě, můžete přidávat i vlastní songy
Naprostá volnost hráče
Přizpůsobení si oblečení, aut i celé postavy
Skvělá grafika (na online hru)
Hra je zdarma
Plno druhů misí


Zápory:
Vysoká náročnost na počítač
Časté výpadky serverů
Občas nevyváženost mezi týmy
Ze začátku může být hráč poněkud zmaten


Pokud byste se rozhodli, vyzkoušet tuto hru, budu rád, když se na mě obrátíte se svými dotazy, rád vám pomůžu.
Díky za přečtení.

Upravil/a Mahoney dne 19.12.2012 17:53