Název novinky: The Elder Scrolls V: Skyrim - Česká fansite :: Naprosto nezávazná a nekonečná konverzace: Dějství třetí

Přidal Whirt dne 25.12.2012 18:52
#2308

nagasadowcz napsal:
@BW: No ty krávo! Teda BW! Ty seš kalibr! Bych netušil, jak silné může virtuální kamarádství být :D Je to tím věkem? No, to je fuk. Hlavně dej bacha, ať Chell nezačne žárlit!

Jo a tady máš něco ode mě, Vlku: Dobře TY!! (16)

@Whirtos: Merlin má spoustu "cheesy" momentů, ve kterých celkem silně bije do očí lacinost scénáře a já se nad nimi musím pousmát. Z nějakého neznámého důvodu je ale zatím seriálu toleruju a dokonce ve mě pomalu narůstá potřeba kouknout se na další (pátý) díl. U DW je takových momentů taky spousta, ale tomu je vysloveně žeru a těším se na ně. Merlinovi je jen toleruju... zatím :) Kadžopádně je to očividně zaměřeno na specifickou věkovou skupinu, takže se není čemu divit. Je to vlastně taková BBC variace na Xenu nebo Herkula, jen pochopitelně o poznání britštější - tedy na podstatně vyšší úrovni než americká rádoby vtipná trapárna. To je mimochodem prvek, který v seriálu funguje nejvíc a asi proto se pořád dívám, tedy humor. Prostě je to takové jednoduché a milé. Jen doufám, že se to později trochu rozvine a objeví se třeba i nějaké nečekané zvraty a vyprofilovanější postavy, poněvadž něco jako emoce nebo nedejtebohové překvapení mě tu zatím nepotkalo :D


Z těch tvých sáhodlouhých románů mám vždycky po přečtení problém něco vypíchnout :D
Každopádně abych se přiznal, tak Merlin se mě od Xeny a Herkula zdá opravdu velice odlišný (a Xena ani Herkules mě nikdy nebavili).
Každopádně co se týče postav, tak ty se spíš prokreslují a občas objeví nějaká ta nová (někdy zajímavá, někdy ne)... Ale co se týče zvratů, tak sám uvidíš. Občas se nějaký vyskytne, ale ne tak často, což se mi vcelku líbí.

Merlin je pro mě taková oddechovka, ale nesmírně jsem si ji zalíbil. Mám rád vcelku tu epizodovost prvních sérií :)

Každopádně je úžasné, že Britové dokáží vplést do seriálu takový vtip a přitom i v některých okamžicích vážnost, či epičnost. Někdy se to i míchá dohromady a to je teprve ohňostroj...

:)